EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Oświetlenie LED jest funkcjonalne i nie męczy oczu tak, jak czyniły to zwykłe żarówki

Żarówki LED od jakiegoś czasu z powodzeniem wypierają klasyczne żarówki fluorescencyjne czy metalogenkowe. Nowoczesne świetlówki są o wiele bardziej oszczędne, a ich wydajność jest naprawdę duża.
Jeśli pragniemy zmienić w mieszkaniu albo w firmie tradycyjne żarówki na najnowsze, to świetlówka LED może być doskonałym wyjściem.

fotel

Autor: David Lin
Źródło: http://www.flickr.com
Po pierwsze jest ona bezpieczna dla środowiska oraz zaoszczędzimy dzięki niej na opłatach za energię elektryczną. Takie oświetlenie świetnie pasuje do każdego pomieszczenia – w biurze doskonale sprawdzi się oprawa rastrowa LED, która zapewni odpowiednie światło w całym pokoju.

Zajmujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, to kliknij ten link, w serwisie audyt energetyczny przedsiębiorstwa, który tam miejscu znajdziesz, także jest coś interesującego.

Żywotność tych lamp jest znacznie dłuższa niż tradycyjnych żarówek oraz wynosi mniej więcej dziesięć lat. W dodatku lampy LED nie posiadają efektu migotania, co znacznie poprawia komfort pracy.

Jeśli zatem pragniemy, by świetlówki led znalazła się w naszej kuchni czy w biurze, to bez problemu odnajdziemy doskonałe propozycje w Internecie. Wystarczy nieco poszperać, by trafić na świetne promocje oraz sporo zaoszczędzić. Oświetlenie ledowskie jest bardzo popularne w firmach, gdyż daje idealne warunki do pracy. Jeśli więc ciekawi nas funkcjonalna oprawy rastrowe led, to bez problemu znajdziemy mnóstwo sklepów, które będą ją posiadały w sprzedaży.

Oczywiście żarówki LED są droższe od tradycyjnych żarówek, jednakże znacznie mniej się psują oraz są znacznie bardziej efektywne.
Najprawdopodobniej za parę lat tradycyjne żarówki kompletnie znikną półek sklepowych i będziemy używać wyłącznie oświetlenia LED.