EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Odnowienie mieszkania sprawia Ci trudność

Chcesz nadać pomieszczeniom powiewu nowoczesności, lecz nie takiej kompletnej, bo masz również sentyment do stylu retro. Zastanawiasz się , czy takie połączenie jest w ogóle wykonalne.
To jasne że tak i to rozwiązaniem jednym z najprostszych, czyli przez fototapetę.

fototapety panoramiczne

Autor: Lars
Pytasz gdzie tu nowość? Oczywiście że znajdziemy, ponieważ niewątpliwie nie słyszałeś dotąd że istnieją tzw. fototapety sepia. Co je takiego charakteryzuje, iż jest możliwość je łączyć tak samo z nowością jak i starszymi rozwiązaniami? Otóż takie fototapety sepia to odejście od jaskrawych i ogromnie kolorowych tapet.

Jeżeli masz chęć poznać większą ilość informacji na omawiane zagadnienie – polecam przeczytać (http://www.doubleroom.pl/oferta/tapety/tapety-na-sciane-loftowe) wszystko, co Cię ciekawi na podobny temat.

W ich miejsce wykorzystuje się charakterystyczne odcień które spowodowane jest usunięciem pozostałych kolorów. Niby nieskomplikowana sprawa, lecz nadaje to takiemu motywowi z fototapety specyficznego efektu przypominającego fotografie sprzed wielu lat. Efekt okazuje się piorunujący – . Przede wszystkim jeśli rozchodzi się o fototapety panoramiczne rezultat jest wręcz zachwycający. To jasne wskazane jest ująć, iż fototapety sepia to nie jedynie widoki, ale szeroki wybór różnorodnego rodzaju motywów .Masz sposobność zatem wybrać akurat to, czego potrzebujesz. Warto się zdecydować na takie wyjście tym bardziej, iż ich ceny są niebywale niewysokie.


[IMG=1612/585cf5144b347___Bez tytułu1.png|R|W=158|ALT=View

To współcześnie najlepszy sposób na nadanie pomieszczeniu nowego klimatu. Należałoby ująć, że takie fototapety sepia wspaniale sprawdzają się we wnętrzach w stylu retro.