EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Fotel biurowy będzie dbał o zdrowie twojego kręgosłupa

Praca. Zabiera ona człowiekowi, co prawda nie wszystkim, właściwie 1/3, jedną trzecią życia. Można powiedzieć, że dla dużej rzeszy ludzkości biuro jest drugim domem.

Ale nie jest to niestety regułą, że czujemy się tam komfortowo.
sprzątanie

Autor: Emil .
Źródło: http://www.flickr.com
Również dla tych, którzy nie spędzają tak dużo czasu w pracy ważny jest komfort. Z jakiego powodu? Pracownik wypoczęty pracuje o wiele skuteczniej, czyli, iż w trakcie ośmiogodzinnego czasu pracy ukończy więcej zadań. Każdemu pracodawcy powinno zależeć na zapewnieniu właściwego komfortu pracy swym pracownikom. Wygodne fotele biurowe są remedium na sporą ilość problemów zdrowotnych powiązanych z siedzącym trybem pracy. Zacznijmy od ergonomicznej budowy tego fotela. Wymiary siedziska i oparcia nie są przypadkowe, lecz wybierane z tabel. Wszelkie rozmiary są normalizowane oraz świetnie dopasowane do użytkownika. Tak dobrany fotel biurowy będzie zapobiegał uszkodzeniom kręgosłupa. Wszyscy z nas wiedzą, iż siedzący tryb pracy powoduje nieodwracalne zmiany w szkielecie, które są niesamowicie bolesne. Certyfikowane fotele biurowe, ponieważ co do takich mamy pewność, iż zostały wytworzone zgodnie z pisemnymi normami, troszczą się o dobre zdrowie naszego kręgosłupa. Ponadto do wyprodukowania dobrej jakości fotela używa się skóry naturalnej – .

Jeżeli chcesz uzyskać podobne dane na ten temat to odkryj więcej tu (https://umstahl.pl/meble-warsztatowe,c6.html), gdyż znajdziesz tutaj tylko ciekawe informacje na ten wątek.

Tylko skóra cielęca pozwala skórze prawidłowo oddychać, dzięki czemu nie poci się w czasie wielogodzinnej pracy.

Standardem jest to, iż wysokość oparcia oraz siedziska jest regulowana ręcznie przez właściciela, co dodatkowo pozwala na przystosowanie fotela do wymogów właściciela.
Jeżeli będziemy dbać o dobry stan kręgosłupa także w pracy, będziemy w stanie polepszyć nasze rezultaty w biurze. Wysokiej jakości fotel to większe zadowolenie z pracy.