EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Dlaczego korzystnie wybrać fototapetę do naszego domu? Jak możemy ją aranżować we wnętrzach?

Fototapety to bardzo dobry sposób, ażeby zwiększyć i ożywić każdą przestrzeń. Są świetne do każdego pomieszczenia, bez kłopotu także możemy dopasować wzór lub motyw, jaki odpowiada stylowi wnętrza.

Pasuje więc do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, jak i klasycznych.

Fototapety są odporne na uszkodzenia i wilgoć, niestraszna im zbyt wysoka temperatura. Bardzo dobrze zastępują płytki w kuchni, w toalecie czy strefie suchej łazienki. Tworzą piękne iluzje przestrzenne w holu na ścianie, a również nad spocznikiem schodów. Rewelacyjnie prezentują się na frontach szaf wnękowych, bardzo dobre są na kuchennych meblach. Fototapety to wielka ilość wzorów, są więc fototapety maki, miasta czy ludzie.
sklep internetowy

Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Do kuchni wykorzystywane są fototapety z dużymi motywami owoców lub warzyw, natomiast w pasie między szafkami idealnie odnajdą się powiększone pędy bambusa. W łazienkach używa się natomiast motywy mające związek z wodą, zwłaszcza muszle lub rafy koralowe. W strefie dziennej dobrze zainwestować w fototapety ze zjawiskowymi krajobrazami albo obiektami architektonicznymi. W pokoju młodzieżowym najlepsze są fototapeta motoryzacja, a dziecięcym z bajkowymi postaciami.
Dosyć modne są też fototapety dwukolorowe, przykładowo czarno-białe. Co ciekawe, nie trzeba ograniczać się do wzorów i zdjęć, jakie gwarantują producenci

Jak nie odnajdziemy najlepszego dla nas wzoru, to możemy zamówić taką fototapetę z własnymi zdjęciami, np. z wakacji albo uroczystości rodzinnej, jaka szczególnie jest dla nas ważna.