EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Poduszka folk doskonała dla fascynatów kultury ludowej

Entuzjaści sztuki ludowej starają się o to, by ich dom miał tradycyjną prezencję oraz nieprzerwanie przypominał o tym, jakiego kraju są mieszkańcami. Częstokrotnie osoby, jakie są fascynatami sztuki ludowej, są niezaprzeczalnymi patriotami, obchodzącymi wszelakie święta państwowe oraz znającymi doskonale historię naszego państwa.

Więc poduszka (supersen.pl/akcesoria/poduszki) folk kupiona w ekologicznym sklepie będzie stanowiła dla nich idealny podarunek na nowe mieszkanie. Do tego będą oni posiadali w domu ludowe obrazy oraz kupowali tapety pokazujące pewne zdarzenia odbywające się na wsi, na przykład typowo wiejskie wesela. Dom, w jakim zamieszkują fascynacji sztuki ludowej, na pewno jest niezwykle wielobarwnym domem, a zarazem niezrównanie eleganckim oraz gustownie urządzonym.

mieszkanie - odwzorowanie

Autor: Robert Cupisz
Źródło: http://www.flickr.com

Poduszka folk może być elementem ozdobnym właściwie wszelakich domowych zakątków. W kuchni może być ona kładziona na narożniku, a ponadto może się w niej znajdować pewien folkowy obraz oraz folkowe wzory na płytkach. Można również zakupić ozdobny komplet stołowy, jaki będzie odpowiadał zamiłowaniom domowników do rodzimej kultury. Niniejsza zastawa nie musi być stosowana na co dzień, ale w jakichś uroczystych momentach harmonizowanych z przeżywaniem świąt państwowych lub rodzinnych uroczystości. W kuchni urządzonej na styl folkowy będzie także znajdowało się wiele kwiatów, podobnie jak w salonie. Uroku niniejszemu pokojowi będzie dodawał kominek, który może przywodzić na myśl leśne ogniska, przy których możemy spędzać całe wieczory odśpiewując radosne piosenki oraz słuchając dźwięku skrzypiec. Na narożniku stojącym w niniejszym pokoju może leżeć poduszka folk. Folkowe poduszki można także położyć na krzesłach czy pufach ustawionych wokół stołu. Na ścianach salonu zawisną kwiaty ozdobne i fototapety lub obrazy wskazujące jakieś wydarzenia historyczne albo zespoły śpiewające folkowe piosenki.

mieszkanie - fotos

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Najtrudniej będzie zapewne przekonać pociechy do tego, żeby ich pokój był urządzony w stylu folkowym. Ale różnokolorowe kolorowe pufy ułożona na tapczanie lub fotelu może również im przypaść do gustu.

Ponadto pokój dziecięcy może zostać pomalowany na jakieś żywe kolory, a na ścianach może znaleźć się sporo kwiatów. Rodzice mogą również wybierać dla dzieci do układania puzzle ukazujące zabytki polskiej architektury.