EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Blacha Hardox – czyli, najlepsza blacha trudnościeralna na globie

Dlaczego blaszka marki Hardox bywa tak mocno wyjątkowa? Jakiego typu istnieją jej rodzaje? Czy przedsiębiorstwo Hardox posiada coś jeszcze do zaoferowania? Przeczytaj nasz artykuł!
Przedsiębiorstwo Hardox to na obecną chwilę lider na rynku blaszek trudnościeralnych.

blachy trudnościeralne

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Jak samiutka przedsiębiorstwo określa, ich wytwory nadają się nawet na najbardziej „agresywne” pola eksploatacji. Blacha Hardox ma w posiadaniu na daną chwilkę poza standardowymi grubościami także opcje między 0,7 do nawet 160 mm. Istnieją opcje blaszek, o numerach: 400, 450, 500, 550, oraz 600, poza tymi są jeszcze alternatywy o nazwach: HI-TUF i Extreme. Każde z tych blachy nadają się nawet do najbardziej ciężkich robót, oraz wystarczą na niewiarygodnie długi okres stosowania.
mieszkanie

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Blachy trudnościeralne to nie pojedyncza opcja, jaką oferuje przedsiębiorstwo Hardox.

Musisz poznać inny punkt widzenia na rozpatrywany w tym wpisie problem? Kliknij więc tu i przeczytaj więcej szczegółów na stronie (http://www.maragency.pl/kategoria/oczyszczanie-mechaniczne/33)!

W swoim asortymencie ma w posiadaniu takie przedmioty jak: pręty okrągłe, rurki Hardox 400, rurki Hardox 500, a także tak zwane „Hardox HITEMP”. Pręty zbrojeniowe (pełna treść) okrągłe Hardox bywają wykonane z dobrze nam znanych blach, tyle że w formie kręgów. Ich średnice są w przedziale zaczynając od czterdziestu do 70 milimetrów i długości do 5000 milimetrów – polecam blachę hardox.

Co zaś dotyczy się rur, to są one odbiciem blach o tym samym numerze, z tym, że rura Hardox 500 mimo właściwości może być (patrząc na opis producenta): „spawana, cięta, frezowana lub wiercona przy użyciu standardowych technik warsztatowych”, a także „może zastąpić innego typu drogie części eksploatacyjne wykonane z żeliwa chromowego albo napawane.” Jak widać każda z tych rzeczy prowadzi do jednego – nie ma lepszej przedsiębiorstwa niż firmaprzedsiębiorstwo Hardox!