EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Kleje i nawierzchnie

Z pewnością wielu z was wspomina, jak kiedyś rżnęło się w nogę na około szkolnych boiskach. Niestety, dekady komuny nie były okresem, gdy budowlańcy mieli na uwadze wygodę i dobrobyt dzieci.

Argumentemtego są boiska do piłki odlane z twardego betonu.

Ciekawisz się owym tematem? Przeczytaj zatem dalej jwp rzecznicy patentowi o tym wątku w nowym tekście, który dla Ciebie opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Urwisy kiereszowały na takiej powierzchni ręce i mocno obcierały sobie skórę. Całe szczęście dziś się z tym zupełnym absurdem walczy. Peerelowskie szkolne boiska są restaurowane, a nowe budowane w dobry sposób. Głośne rządowe Orliki pokrywa albo zielona trawa, lub poliuretanowe nawierzchnie na place zabaw. To technika, która zapewnia piłkarzom komfort grania (dzięki wyjątkowej sprężystości i mniejszemu ryzyku obrażeń) oraz potrafi wytrzymać przez długi czas, w przeciwieństwie od kruchego betonu. Zmieniające się warunki pogodowe wcale nie zaszkodzą nowoczesnemu materiałowi.

Klej do drewna Woodfix D3 firmy Den Braven doskonale sprawdza się podczas drobnych napraw czy montażu mebli

Autor: Den Braven
Źródło: Den Braven

Nawierzchnie poliuretanowe w dzisiejszej Polsce tworzą nie jedynie boiska sportowe, lecz też korty tenisowe i bieżnie lekkoatletyczne. Wykorzystuje się je także przy konstruowaniu placów zabaw dla dzieci. To oznacza, że opiekunowie nie muszą już się zbytnio obawiać, że ich dziecko nieszczęśliwe połamie się podczas harców na placu.

Na rynku dostępny jest klej do drewna, który jest skonstruowany z podobnego surowca, co nawierzchnie poliuretanowe. Odznacza się bardzo wysoką przylepnością i trwałością. Lecz jego największą cechą jest wszechstronność, gdyż da się go używać do łączenia ze sobą wielu materiałów. Klej do drewna znakomicie zastąpi żmudne przybijanie młotkiem. To oznacza, że wszelkie potrzebne naprawy w domu stają się banalnym i bezproblemowym zajęciem, z którym poradzi sobie nawet ktoś mało sprawny. Obok doraźnych napraw i majsterkowania, kleje do drewna tego rodzaju idealnie nadają się do uszczelniania. Przydadzą się, gdy wbudowujesz okna bądź wyciszasz pomieszczenie.