EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W jaki sposób w parę kwadransów odświeżyć nasze wnętrze?

Zrobienie generalnego remontu wymaga czasu oraz pieniędzy. Tego zazwyczaj nie mamy, lecz pomimo to chcielibyśmy odmienić swoje wnętrze. Czy są sprawdzone sposoby na odmianę charakteru wnętrza, jakie nie wiązałyby się ze nader dużymi wydatkami? Co zrobić, ażeby szybko i niedrogo odświeżyć salon, sypialnię albo łazienkę?

wymyślanie koncepcji wystroju mieszkania

Autor: Raymond Zoller
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom sposobów jest wiele. Winniśmy się jedynie pomyśleć, jaki efekt mamy zamiar uzyskać i jak znaczące środki jesteśmy w stanie na ten cel przeznaczyć. Czasem wystarczy jedynie przemalowanie ścian bądź mebli, czasami odpowiednio dobrane dodatki do domu potrafią zdziałać cuda, a czasami samo przemeblowanie – polecane lustra w ramach. Wszystko uzależnione jest od tego, jak dziś prezentuje się nasze mieszkanie i jak według nas wyglądać powinno. Jeśli nie posiadamy środków, ażeby pomalować pomieszczenie, zastanówmy się przynajmniej nad zastosowaniem malarskich szablonów. Dzięki nim w parę chwil naniesiemy na ściany atrakcyjne malunki, jakie dodadzą charakteru. Jeżeli nie zamierzamy malować, możemy kupić naklejki na ściany i umieścić je w kilku najbardziej eksponowanych miejscach. Wybór takiego rodzaju produktów jest naprawdę znaczący, zatem każdy będzie mógł wybrać dla siebie szablon bądź naklejkę w dogodnym rozmiarze oraz przedziale cenowym.

pełen artykuł

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Spektakularną zmianę zagwarantują nam też nowe dekoracje okienne. Jeżeli nasze firanki oraz story nie są nazbyt atrakcyjne, pomyślmy nad ich wyminą. Okna zajmują najczęściej niemałą powierzchnię w naszych domach i mieszkaniach, zatem zmiana ich dekoracji zagwarantuje duży rezultat. Jeśli nasze mieszkanie (wybierz projektant wnętrz częstochowa) jest niewielkie i zamierzamy je optycznie zwiększyć, musowo wybierzmy jasne kolory we wnętrzu oraz lustra w ramach. Jasne akcesoria także działają cuda, więc planując zakupy, koniecznie się nad nimi zastanówmy. Pomysły tego typu można wymieniać bez końca. Najlepiej będzie zaglądnąć na parę blogów o wnętrzach i tam poszukiwać inspiracji oraz ciekawych pomysłów, które będziemy mogli przenieść do naszego wnętrza.