EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Twój sen jest bardzo ważny, dbaj o komfortową atmosferę w pokoju sypialnym, kupując właściwe meble

Mocny sen pomaga nam wypoczywać i odzyskiwać energię przed nadchodzącym dniem. Nie wolno lekceważyć jego mocy oraz wagi, bez odpowiedniego odpoczynku tracimy siłę i nie będziemy mogli sprostać wyzwaniom poranka. Dogodne łóżko posiada w procesie odpoczynku bardzo kluczową rolę. Wybierając meble do pokoju sypialnego, decydujmy się na artykuły komfortowe, ładne, jak także trwałe oraz wytrzymałe. Dzięki temu zaprojektujemy klimatyczną i funkcjonalną sypialnię, w której będziemy mogli relaksować się oraz dobrze wysypiać.

Łóżka drewniane – modne oraz ładne

Przez długi czas w polskich mieszkaniach tryumfy święciły wersalki oraz sofy, które z doskonałym efektem były używane jako powierzchnie do spania. Dzisiaj do łask wracają łóżka drewniane, jakie uzyskały nowy design, odświeżoną, lżejszą postać oraz solidne wykonanie. Łóżka drewniane bywają doskonałym wyposażeniem sypialni dla dzieci i dorosłych. W połączeniu z wygodnym materacem zapewniają posłanie ładne oraz (rzuć okiem) funkcjonalne. Łóżka są produkowane z różnych odmian drewna. Meble dziecięce często wykonywane są z drewna sosnowego, jeżeli pragniemy z kolei nabyć imponującą, elegancką sypialnię – optymalnie sprawdzi się trwałe oraz mocne drewno dębowe. Ciekawe rozwiązania: stelaż do twojego łóżka.

materac

Autor: Fabryka materacy Janpol
Źródło: Fabryka materacy Janpol

Do pokoju dziecięcego – sosnowe mebelki

Podobne łóżeczka znakomicie wyglądają w pokoikach dziecięcych, bowiem mają lekką formę i nie przytłaczają powierzchni. Jeżeli w naszym domu jest mało miejsca, a pokój dla najmłodszych jest naprawdę malutki, można decydować się na drewniane łóżko piętrowe. Takie łóżeczko z pewnością przypadnie do gustu mieszkańcom pokoiku, gdyż spanie na podobnym posłaniu okazuje się prawdziwą przygodą. Nabywając łóżko dla najmłodszych należy sprawdzić, czy jest porządnie zrobione. Powinno mieć ono solidny stelaż, dobrze zabezpieczone posłania i schodki. Należy też posprawdzać, czy nie ma ostrzejszych krawędzi czy odsłoniętych śrub, o które dziecko mogłoby się skaleczyć. Producent poleca: naturalne łóżka drewniane.

Zakup stelaż do łóżka

W sytuacji, jeżeli nie chce się nabywać całego łóżka do sypialni, można zdecydować się na osobny stelaż. Na podobnym stelażu układa się materac, zatem powinien być to element porządnie wykonany. Przy wyborze stelaża warto zwrócić uwagę na to, z jakiego drewna został wykonany, na szerokość oraz rozstaw listewek. Obecnie cenione są stelaże z automatyczną regulacją wysokości wezgłowia, które pozwalają dostosować charakter łóżka do własnych preferencji. Pełna oferta: łóżko pietrowe do małych pomieszczeń.