EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Przy kupnie pierwszego mieszkania może pomóc państwo, jeżeli spełnimy określone warunki

Program rządowy MdM jest doskonałym rozwiązaniem dla małżeństw, które chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie oraz dostać pomoc finansową.

Dom na święta

Autor: Infrogmation of New Orleans
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba jednak pamiętać, iż korzystanie z tego rodzaju pomocy nie dotyczy wszystkich.
wózek widłowy

Autor: Brant
Źródło: http://www.flickr.com
Ten program skierowany jest do osób, które nie skończyły trzydziestu pięciu lat i nabywają swoje pierwsze mieszkanie. Jeżeli pragniemy skorzystać z tej możliwości, to nie możemy posiadać na własność LGL własność intelektualna w internecie innego lokalu mieszkalnego albo domu. W przypadku gdy się okaże, że mamy szansę załapania się na program mieszkanie dla młodych poznań jest miejscem, w którym odnajdziemy bardzo dużo interesujących ofert. Dobrze będzie więc zajrzeć do Netu oraz zobaczyć, jakie mieszkania możemy kupić korzystając z rządowej pomocy. Należy pamiętać, że w każdym roku określany jest inny limit cenowy dla różnych miast, a zatem należy to sprawdzić, zanim zaczniemy oglądać oferty.
cynk

Autor: Yacht Rent
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy brać udział w programie MdM, to będziemy musieli również wziąć kredyt na przynajmniej piętnaście lat w walucie krajowej i musi on pokryć minimum 50% ceny zakupu mieszkania z Poznania na rynku pierwotnym. W wypadku gdy spełnimy te wszystkie kryteria, to mamy szansę na pomoc ze strony rządu. Jeżeli zatem ciekawi nas program Mieszkanie dla Młodych Poznań jest miejscem, w którym odnajdziemy bardzo wiele ciekawych ofert.

Trzeba pamiętać, iż takiego mieszkania nie można natychmiast sprzedać albo wynająć, gdyż złamie to warunki programu i narazi nas na niezmiernie niemiłe konsekwencje. Warto zatem wszystko dokładnie poczytać, nim postanowimy skorzystać z państwowej oferty wsparcia.