EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Mocne oraz wytrzymałe blachy Hardox w branży metalurgicznej

Przemysł metalurgiczny ewoluuje się w obecnych czasach nadzwyczaj energicznie. Niemało firm oferuje wysokiej jakości artykuły metalurgiczne, które cechują się cudownymi parametrami jakościowymi. Jedną z bardziej znanych i polecanych firm, którą wolno uznać za wiodącą jednostkę przemysłu metalurgicznego, jest marka Stal-Hurt.

Marka Stal-Hurt istnieje już multum lat. Proponuje onaw szczególności wytrzymałe i niezwykle wyborne blachy Hardox. Blachy Hardox dostępne są w różnorodnych modelach i typach, bez kłopotu odkryjemy interesujące nas blachy trudnościeralne. Hardox to różne rodzaje blach, takie jak na przykład Hardox 400, 450, 500, 550, a także 600. Do tego w ofercie mieszczą się blachy Hardox czarne oraz Hardox Extreme. Niezależnie od tego, jakie posiadamy oczekiwania i jakich blach potrzebujemy, Hardox niewątpliwie będą dla nas dobre.

konstrukcja ze stali Hardox

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli frapują nas oryginalne blachy Hardox, to powinno się zajrzeć na oficjalną stronę firmy Stal-Hurt. Tam bezsprzecznie odnajdziemy wszystkie rodzaje blach Hardox. W czasie składania zamówienia zdołamy zdecydować się na przycięcie blach oraz peleciarka do słomy blachy na wymiar, gdyż mogą być one przycinane laserem, gazem, wodą czy również plazmą. Do tego możliwa jest obróbka skrawaniem CNC i walcowanie. Blachy Hardox z pewnością zachwycą nas solidnością, wytrzymałością i cudownymi parametrami technicznymi, ponadto można je otrzymać w istotnie dogodnej i niewygórowanej cenie. Jeśli interesują nas blachy najlepszej jakości, to na pewno blachy Hardox okażą się idealne. Przekonaj się zresztą samodzielnie: oferta Stal – dowiedz się więcej o ofercie stali zbrojeniowej –Hurt.

Zastosowanie blach Hardox także jest nadzwyczaj rozległe, bez problemu można ich używać w wielu branżach. Wybornie nadają się do stosowania w niszczarkach, sitach do przesiewaczy, i także w przenośnikach taśmowych. Ponadto idealnie sprawdzą się też w rurach przesyłowych czy też nożach do granulowania. Rzecz jasna to ledwo kilka przykładów używania blach Hardox, chociaż jest ich jeszcze niemało.