EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Filtry klimatyzacyjne w okazyjnych cenach.

Firma specjalizuje się w dostarczaniu dobrej jakości filtrów powietrza oraz rozwiązań filtracyjnych dla obiektów użytkowych oraz przemysłu. Regularnie wymieniane filtry powietrza w systemach wentylacyjnych jak i klimatyzacji zniwelują emisję zanieczyszczeń w pracy i w domu. Stosowanie odpowiednich filtrów powietrza w systemach wentylacji i klimatyzacji w istotny sposób oddziałuje na ograniczenie wystąpienia chorób zw. z zanieczyszczonym powietrzem, m.in chorób nowotworowych i pylic płuc. Za sprawą systematycznym wymianą filtrów blokuje się też tworzenie zanieczyszczeń biologicznych w systemach wentylacji lub klimatyzacji.

klima

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

Filtr powietrza to element układu dolotowego silnika spalinowego lub sprężarki, który ma oczyszczać powietrze z zanieczyszczeń, na przykład z pyłów. Wykorzystuje się filtry suche, gdzie powietrze przechodzi przez materiał filtrujący oraz filtry mokre, w których przechodzi przez olej. W samochodach stosuje się głównie filtry suche. Zbudowane z obudowy oraz wymiennego wkładu filtracyjnego. Rozróżniamy filtry: papierowe, bawełniane jak i siatkowe. W motocyklach stosuje się filtry powietrza o niewielkim poziomie oporów. Taki filtr ma zwiększoną przepustowość powietrza kosztem jakości jego oczyszczania. Ochrona silnika spalinowego przed zanieczyszczeniami mechanicznymi jak i zwiększenie wydajności jego pracy to zadanie, jakie musi spełniać każdy nowoczesny filtr (https://arapneumatik.pl/k-336-filtry-prozniowe) powietrza. Nasze przedsiębiorstwo proponuje towary z kategorii – filtr powietrza. Wśród szerokiej gamy produktów, znajdują się przeróżne modele filtrów, które odpowiadają wymaganiom wielu rodzajów maszyn przemysłowych, rolniczych oraz modeli samochodów. Wszystkie filtry powietrza, jakie są w ofercie to towary sprawdzone, wyprodukowane przez cenionych producentów sprzętu motoryzacyjnego i przemysłowego, spełniające wyśrubowane wymagania odnośnie poziomu filtracji powietrza, solidności oraz trwałości.

Klimatyzacja stała się elementem naszego codziennego życia. Często powietrze, którym oddychamy w biurach, restauracjach, hotelach czy galeriach handlowych musi być czyszczone przez urządzenia wentylacyjno-klimatyzacyjne. Firma sprzedaje także filtry do klimatyzacji oraz wkłady filtracyjne do czyszczenia powietrza. Przedsiębiorstwo oferuje różnorakie filtry do klimatyzacji m.in.: kasetowe, kieszeniowe, węglowe, kompaktowe. W sprzedaży ma także włókna filtracyjne, maty paint stop oraz maty z pianki poliuretanowej. Firma ma fachową kadrę pracowników, którzy posiadają doświadczenie niezbędne do wszelkich czynności związanych z usługami filtracyjnymi. wentylacji (wentylacja dolny śląsk – purevent.pl)