EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Sufit z drewna

Sklepienie to część pomieszczenia, którą zwyczajowo mijamy kiedy aranżujemy pokój. Często jest po prostu biały. A przecież możemy zrobić z niego prawdziwą ozdobę pomieszczenia. Publikowaliśmy tekst o belkach, dziś opisujemy wam sufit w całości drewniany.

aranżacja

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Taka wykończenie sklepienia będzie świetnie wyglądać nie tylko na poddaszu, czy zaaranżowanym na mieszkanie strychu (belki na suficie). Idealnie będzie ona wyglądała przede wszystkim w pokoju dziennym, albo sypialni. Musimy jedynie pomyśleć się jaki kolor drzewa chcemy wybrać. Powinien on pasować przede wszystkim do parkietu i mebli. Dobierając barwę spójrzmy obiektywnie na pokój – czy jest dobrze oświetlony, czy z małym oknem, niewielki, czy raczej duży. Gdy dysponujemy raczej małą i ciemną przestrzenią nie radzimy bardzo ciemnego drewna. Dodatkowo pomniejszy ono powierzchnię i sprawi, że pokój zrobi się dużo ciemniejsze. Wtedy lepszym rozwiązaniem będzie zainwestować w jasne deski, albo ozdobić je jasną barwą.

Szukając oryginalnych pomysłów do aranżacji sufitu polecamy spojrzeć na blog w wpisie, który można znaleźć na stronie można znaleźć sporo bardzo mądrych i oryginalnych wykończeń sufitowych – nawet jako propozycję wykończenia zadaszenia nad balkonem. Kilka fajnych, ciekawych aranżacji sufitów jest na portalu Pinterest, albo na Instagramie. Kiedy już zdecydujemy, o czym marzymy powinniśmy przede wszystkim iść do sklepu z materiałami do wykończenia wnętrz.
Do sufitu warto mądrze dobrać żyrandol.

Nakłaniamy Cię do zajrzenia do kolejnego artykułu na podobny temat – tam odnajdziesz ważne treści. Zatem idź do serwisu panele fluffo i ciesz się tym.

Powinien się on dobrze komponować z resztą pomieszczenia, a również idealnie oświetlać całe wnętrze. Mamy możliwość kupić taki z delikatnymi drewnianymi akcentami, będzie on dobrze wyglądać w komplecie z podłogą i sufitem wnętrza.