EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Czy stworzenie przyjemnego kąta dla siebie jest takie trudne? Pokażemy ci, że jest dużo pomysłów.

Meblowanie mieszkania jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w całym procesie tworzenia mieszkania. Zdecydowanie najgorsze jest ładowanie swoich rzeczy. Te wszystkie pojemniki, worki oraz inne elementy wspierające wywóz potrzebnych ci rzeczy. Jak udekorować dom, abyś czuł się w nim przyjemnie?

Oświetlenie pokoju

Autor: Opera Cadet
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest łatwo omieść cały nieład, który stworzysz rozlokowując się w mieszkania, ale efekt końcowy na pewno ci to zrekompensuje. Najważniejsze są oczywiście meble. Skoro posiadasz garderobę to jeden kłopot masz już z głowy. Zamontujesz szafę po sam sufit i wszystko załatwione. Spróbuj postawić na minimalizm. Zaplanuj sobie już wcześniej jak ma wyglądać twoje lokum. Zapobiegniesz zwożeniu zbędnych rzeczy lub będziesz wiedzieć czego się wyzbyć. Przestrzeń jest wspaniała. Musisz mieć gdzie się ruszać, aby żyć w równowadze.

Jest wiele stron internetowych, na których odnajdziesz różne kształty oraz typy mebli, a także akcesoriów. Popularne są teraz meble wywodzące się z recyklingu, to znaczy przykładowo stołek z nadmuchiwanym papierowym workiem na stelażu z rurek. W takim samym stylu tworzone są sofy. Nie rzadko spotykane są minimalistyczne regały w barwie białek lub pastelowym.

Oprócz tego są też szafki okolicznościowe z mniej bądź bardziej fikuśnymi wzorami. Koniecznym uzupełnieniem jest tutaj naturalnie nowoczesne oświetlenie – . Przeróżne kształty prezentują lampki nocne, można na przykład znaleźć takie w kształcie choinki. Przeróżne psycho wzory przedstawiają również lampy ścienne. Interesujące jest również, że można spotkać pościel (zakup kołdry i poduszki) na wzór drewnianej podłogi, czy nadmorskiego molo.

W obecnych czasach jest wiele stylów, które są wykorzystywane przy aranżacji domów. Przedstawiając każdy z nich z pewnością odnajdziemy coś interesującego, co będzie odpowiednie dla nas. Popularnością cieszy się przede wszystkim nowoczesne oświetlenie, to znaczy lampy LED i designerskie klosze.

Niestety, oprócz LED-ów, takie opcje są często nie za tanie. Oczywiście można znaleźć coś za co nie damy miliony, jednak będziemy musieli wpierw sporo się naszukać. Toteż, nie czekaj dłużej i zacznij wielkie poszukiwania designu dla siebie!