EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Okna w roli głównej

Bywały gwiazdami wielu obrazów filmowych. Grały główną rolę w filmie „Okno na podwórze” Hitchcocka. Okna. Budzą zainteresowanie, umożliwiają kontakt ze światem. Dlatego tak istotne jest, jak wyglądają. Nie bez przyczyny używa się powiedzenia „okno na świat”. Przecież pierwszą rzeczą, jaką zwykle robimy o poranku, jest zerknięcie na widok za oknem. To właśnie od dobrego kadru – powiewu woalowych firan czy gustownie dobranych zasłon – może zależeć nasz humor.

Gwarancja na okna

Autor: Oknoplast
Źródło: Oknoplast

Szykowna firana – rekomendujemy odwiedzić https://www.grandfirany.pl/pl/c/Firany-panele-ekrany/67 – wraz z zasłoną mogą podkreślić charakter wnętrza. Stanowią kropkę nad „i”, bez której okna – polecane – są nijakie. Co ważne, chronią naszą prywatność, przed „atakami” przechodniów. Staramy się dlatego wybierać je rozmyślnie, aby przez dłuższy czas cieszyć się trafnym wyborem. Zwróćmy uwagę na firany w jasnych kolorach: bieli, błękitu, brudnego różu czy żółci. Tymi odcieniami nadamy wnętrzu wiosennej świeżości.

Firanki od do pokoju dziecięcego mogą być gładkie lub ozdobione kolorowymi akcentami. Jeśli pokój dziecięcy nie jest wystarczająco doświetlony, skoncentrujmy się na firankach bardziej delikatnych czyli wpuszczających do pokoju więcej promieni słonecznych. Jeżeli jednak preferujemy bardziej nowoczesne rozwiązania, kupmy rolety. Prawidłowo dopasowane pełnią wiele funkcji – od dekoracyjnej po zaciemniającą. To dobra alternatywa dla tradycyjnych firanek.

krótkie firanki w kuchni

Autor: M I T C H Ǝ L L
Źródło: http://www.flickr.com

W przeciwieństwie do innych pomieszczeń, w pokoju sypialnianym znajdzie się miejsce na większą ekstrawagancję. Jest to przestrzeń magiczna, stworzona jedynie dla gospodarzy, w której mocno zmarszczone firanki do sypialni pomogą stworzyć przyjemny klimat. Można je na wszystkie sposoby układać dostosowując do wielkości okna, indywidualnych potrzeb i co istotne ilości światła wpadającego do wnętrza. W momencie wyboru firan kierujmy się własnym gustem. Dopasujmy je kolorystycznie do wnętrza, aby całość perfekcyjnie się prezentowała. Inspiracji, sklepów z owymi produktami szukajmy w internecie – na pewno spełnią nasze wymagania.