EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Czego i w jaki sposób poszukują przez internet ludzie planujący rozpoczęcie remontu?

Najprostszym rozwiązaniem problemu, jak bez wychodzenia z domu móc przeprowadzić porównanie cen narzędzi czy towarów zwiazanych z budownictwem, jest w dzisiejszych opętanych internetem czasach korzystanie z wyszukiwarki internetowej. Co jest niezwykleoczywiste, znakomita część Polaków z dużą częstotliwością w taki przed momentem sposób poszukuje okazji cenowych, nie wyłącznie w tej branży, lecz również w przypadku wielu produktów potrzebnych w codziennym życiu.

stihl kosa

Autor: Anthony Clayton
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki postep[owi informatycznemu algorytmy stworzone dla wyszukiwarek są przemyślane tak, iż potrafią wychwycić nawet najorginalniejsze grupy słów czy rozpoznać o co chodziło szukającemu, kiedy nie użył polskich znaków.

Podobnie ciekawy materiał przeczytasz pod tym linkiem – przekonasz się, że jest bardzo atrakcyjny, zatem przeczytaj go.

I tak, jeśli chodzi o omawianą branżę, najczęściej poszukiwaną frazą była: „stoliki uchwyty i polki rtv*”. Może to świadczyć o bogaceniu się naszych rodaków – chyba, że półki rtv znajdą zastosowanie jako podstawki pod kwiaty doniczkowe. Odłóżmy żartowanie na bok i sprawdźmy kolejne, najpopularniejsze słowa, którymi były: „styropian podloga” –>stihl-kosa-spalinowa Jest to o tyle istotne dla branży budowlanej, że może cos powiedzieć o trendach. Identycznie sprawa się ma w przypadku narzędzi. Oczywiste jest, iż te najczęściej wyszukiwane były w ubiegłym roku wyjatkowo pożądanymi oraz najchetniej kupowanymi. Nie znaczy to jednak, że analogicznie sprawa potoczy się w roku przyszłym. Na przykład w przypadku kosiarek elektrycznych można od lat zaobserwować niejasny trend. Mniej więcej co 8 lat przychodzi zwyżka popytu. Nie odbiegając od tematu fraz, nachetniej wyszukiwanym narzędziem była „stihl kosa spalinowa”, a nastepne miejsce na podium zajęła: „szlifierka katowa z regulacja obrotow”. Co warte pochwały właściciel marki stihl ma oczywiste powody do radości. Przydatne informacje:
*w przypadku wszelkich zawartych w niniejszym opracowaniu fraz starano się zachować pisownię oryginalną, gdyż frazy zawierające polskie znaki nie zajęły znaczących dla omawianej branży miejsc. Ma to w pewnym sensie swoje uzasadnienie w częstotliwości korzystania z anglojęzycznych wersji przeglądarek.