EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Uciążliwy remont mieszkania?

Chcesz wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub odświeżyć obecne, ale dekoracje wnętrz to trudne wyzwanie? Na pewno napotkasz kilka typowych problemów z nimi związanych. Poniżej proponujemy kilka sugestii, które na pewno będą znaczną pomocą.

Color Samples   aranżacja

Autor: Benjamin Moore Sp. z o.o.
Źródło: http://benjaminmoore.pl/
Czas realizacji

Nie da się planować wszystkie etapy remontu na trzy tygodnie wolnego i ufać, że że się nie przedłużą. Niemal nigdy się to nie udaje. Warto mieć plan alternatywny.

Może warto poświęcić kilka popołudni zanim rozpoczniecie remont na wybór i zamówienie całości potrzebnych produktów oraz kilka dni po zrealizowanym remoncie odłożyć na przeglądanie dodatków. W rezultacie wszystko będzie zapewnione do rozpoczęcia prac w wskazanym czasie i nie trzeba będzie biegać i pod presją wybierać materiały dekoracyjne.

Jaki wybrać ideę realizacji?

Powinno się ustalić jaki styl nam najbardziej odpowiada i nie mieszać więcej niż dwóch w jednym mieszkaniu.

Jeżeli uważasz, że omawiany tutaj tekst zawiera bardzo ciekawe dane, to kliknij na pomocny serwis (https://cortenstyle.eu/), który też Cię wciągnie całkowicie.

Eleganckie meble stylowe nie będą ciekawym połączeniem z kolorową kanapą w kwiatki i nowoczesnym, neonowym fotelem. Przeznaczenie paru weekendów na oglądanie domów meblowych pomoże wyrobić sobie opinie o tym co co możemy razem zestawić. Dobrze również zrobić zdjęcia meblom, które nas interesują i oglądać je razem. Zobacz fajną stronę z dodatkami: .

przykładowy projekt salonu

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

A co zrobić gdy mamy niewielki budżet do wykorzystania?

Marny budżet to duży problem, ale nie koniec świata! Przy bieżącym, szerokim wyborze mebli (np. czy to mają być meble (sprawdź fotel apollo) kolonialne czy secesyjne) i akcesoriów na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Powinno się określić, które meble będą częściej używane i powinny być odpowiedniej jakości, a które wystarczy, że dobrze wyglądają. Dobrym pomysłem będzie też poddanie rodzinie pomysłów np. na prezent na urodziny. Dla nich zniknie problem z wyborem podarunku, a Ty zyskasz wymarzoną lampkę na biurko. Polecamy dekory ścienne, kliknij w link:

Grunt to mieć dobry pomysł i nie stresować się za bardzo, gdy coś wydaje się być problemem nie do ominięcia.