EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Uciążliwy remont mieszkania?

Chcesz wyposażyć nowe mieszkanie w artykuły dekoracyjne lub odświeżyć obecne, ale dekoracje wnętrz to trudne wyzwanie? Na pewno napotkasz kilka typowych problemów z nimi związanych. Poniżej proponujemy kilka sugestii, które na pewno będą znaczną pomocą.

Color Samples   aranżacja

Autor: Benjamin Moore Sp. z o.o.
Źródło: http://benjaminmoore.pl/
Czas realizacji

Nie da się planować wszystkie etapy remontu na trzy tygodnie wolnego i ufać, że że się nie przedłużą. Niemal nigdy się to nie udaje. Warto mieć plan alternatywny.

Może warto poświęcić kilka popołudni zanim rozpoczniecie remont na wybór i zamówienie całości potrzebnych produktów oraz kilka dni po zrealizowanym remoncie odłożyć na przeglądanie dodatków. W rezultacie wszystko będzie zapewnione do rozpoczęcia prac w wskazanym czasie i nie trzeba będzie biegać i pod presją wybierać materiały dekoracyjne.

Jaki wybrać ideę realizacji?

Powinno się ustalić jaki styl nam najbardziej odpowiada i nie mieszać więcej niż dwóch w jednym mieszkaniu.

Jeżeli uważasz, że omawiany tutaj tekst zawiera bardzo ciekawe dane, to kliknij na pomocny serwis (https://cortenstyle.eu/), który też Cię wciągnie całkowicie.

Eleganckie meble stylowe nie będą ciekawym połączeniem z kolorową kanapą w kwiatki i nowoczesnym, neonowym fotelem. Przeznaczenie paru weekendów na oglądanie domów meblowych pomoże wyrobić sobie opinie o tym co co możemy razem zestawić. Dobrze również zrobić zdjęcia meblom, które nas interesują i oglądać je razem. Zobacz fajną stronę z dodatkami: .

przykładowy projekt salonu

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

A co zrobić gdy mamy niewielki budżet do wykorzystania?

Marny budżet to duży problem, ale nie koniec świata! Przy bieżącym, szerokim wyborze mebli (np. czy to mają być meble kolonialne czy secesyjne) i akcesoriów na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Powinno się określić, które meble będą częściej używane i powinny być odpowiedniej jakości, a które wystarczy, że dobrze wyglądają. Dobrym pomysłem będzie też poddanie rodzinie pomysłów np. na prezent na urodziny. Dla nich zniknie problem z wyborem podarunku, a Ty zyskasz wymarzoną lampkę na biurko. Polecamy dekory ścienne, kliknij w link:

Grunt to mieć dobry pomysł i nie stresować się za bardzo, gdy coś wydaje się być problemem nie do ominięcia.