EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Geologia powinna być o wiele bardziej doceniana! Parę zdań na ten temat

Geologia jest dziedziną gospodarki, która niby ostatnio dosyć prężnie idzie do przodu, ale to nadal mimo wszystko mało satysfakcjonujące. Bardzo ważne jest to by docenić geologię, ponieważ to tak naprawdę pod bardzo wieloma względami przyszłość naszego kraju.

W sumie można pokusić się o twierdzenie, że jeśli geologia nie będzie rozwijać się w wymaganym tempie, utracimy jako kraj ogromną szansę na szybki rozwój gospodarczy. Przede wszystkim chodzi tutaj o

gaz

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

słynny gaz łupkowy. Może jesteśmy faktycznie zagłębiem gazowym, a więc za jakiś czas będziemy niemalże tak zamożni co Norwegowie, ale niestety jest niemałe ryzyko według to którego gazu nie ma dużo. Geolodzy są bardzo podzieleni, wiadomo..

Wejdź na ten link a znajdziesz wskazówki z witryny (http://wuko-poznan.pl/uslugi-wuko-poznan/) stworzone dla osób zaintrygowanych analizowanym w tym artykule tematem.

Ta usługa, która jest w przypadku gazu z łupków zwłaszcza istotna to na pewno sondowanie (porównaj: ). Trudno napisać coś ambitnego laikom odnośnie sondowania cptu, zasadniczo można śmiało napisać, że to usługa której w żadnym przypadku nie powinniśmy jako Polacy deprecjonować. Gdy rządzący będą wydawać znaczne pieniądze na przedsiębiorstwa z branży geologicznej nie skarżmy się przesadnie, ponieważ mocno realne, iż to niejako sprawi, że jakiegoś dnia zostaniemy wreszcie czołowymi eksporterami gazu.

Czy ciekawią Cię przedstawiane tematy? Jeżeli tak, to odszukaj więcej tutaj i znajdź więcej informacji na przedstawiany temat – z pewnością będą niezwykle wciągające.

Niby to teraz

gaz

Autor: Franke Polska

wyłącznie marzenia, lecz idzie je zrealizować.

Kto rzekł, że spełnianie marzeń, w szczególności tego typu, jest czymś niemożliwym? Powinniśmy być realistami, lecz optymizm to absolutna podstawa, której niestety często nam nieco brakuje. Znacząca część polskiego społeczeństwa to wieczni dyletanci, ciężko zaakceptować takie osoby.

Skoro już wiemy, iż geologia jest wielce istotną częścią naszej gospodarki, oprócz tego w tej branży są znaczne pieniądze, a co najbardziej znaczące, wszelkie prognozy są raczej miłe, to może czymś bardzo wskazanym jest to, aby własną karierę zawodową łączyć z właśnie geologią?

Naturalnie to tylko taka mała rada, ale sondowanie cptu oraz inne tego typu usługi są sporym kosztem na który dostrzec można znaczący, niesłabnący popyt (zobacz: Zatem można śmiało powiedzieć, że zamiast tracić swój czas na ten kierunek, który jest w stanie dać nam tylko status bezrobotnego, należałoby rozejrzeć za uniwersytetami na których to wykłada się geologię? Być może wyszedł z owego artykułu swoisty misz-masz, ale być może komuś owe rady się spodobały.