EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Osobowość człowieka oraz grubość jego pugilaresu decydują o tym, jak w urządzonym lokum się mieszka

Dom i wnętrze – te dwa nierozłączne elementy bywają w stanie zaświadczyć dużo o nas, czyli właścicielach, więcej niż można byłoby sądzić. Mieszkanie jest nie tylko oazą ciszy, miejscem spotkań z przyjaciółmi czy miejscem konsumowania obiadów. Ma również pełnić pozostałe funkcje, przy czym praktycyzm najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody.

nowoczesne aranżacje

Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Bogaci biznesmeni mają na tyle dużo środków pieniężnych, że mogą bez przeszkód wybudować sobie nowoczesny budynek mieszkalny i wyposażyć go we wszystkie udogodnienia. Sprawdźmy teraz, jakiego rodzaju sprzęty czy handicapy pozostają wyznacznikiem bogactwa. Rozpocznijmy od ogródka. Pewni siebie i władczy przedsiębiorcy zaopatrzą swoją posesję w wygody, o jakich niebogaci ludzie mogą tylko pomarzyć, czyli w dość duży basen i kort do gry w tenisa. Jeśli dodatkowo lubią zakrapiane piwem spotkania z przyjaciółmi, na których wszyscy jedzą kiełbaski śląskie, to w najbardziej spokojnym miejscu działki zostanie wybudowana z palonej cegły kuchnia polna wraz z grillem . Sprytni majsterkowicze poza tym zainstalują tam zlew z bieżącą wodą i zadbają o energooszczędne oświetlenie w postaci lamp (zobacz lampy kryształowe wiszące) ledowych.Do samego zaaranżowania ogrodu zostanie zatrudniony dobry architekt wrocław krajobrazu. Drzewa nie mogą przecież zostać rozstawione przypadkowo. Jabłonie nie powinny rosnąć tuż obok iglaków, bo w ogrodzie ma panować należyty porządek zgodny ze współczesnymi zasadami projektowania zieleni. Tymczasem przechodzimy już do domu luksusowego mieszkania. Ponieważ jego właściciel miał na swoim koncie miliony, nie musiał się martwić o to, jak najlepiej połączyć komfort, elegancję, potrzeby domowników. Natychmiast widoczny bywa wielkich rozmiarów kominek, który w każdym calu odpowiada filozofii życiowej, jakiej hołduje międzynarodowej klasy biznesmen. Każdy sprzęt czy nawet element wystroju wnętrza musi pozostawać w równym stopniu piękny, jak i utylitarny. W końcu zarobienie banknotów w interesach nie bywa bułką z masłem.

salon

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Dom i wnętrze to hasło, z którym kojarzymy raczej panie, bo to one w największym stopniu decydują o prezencji wnętrza i otoczenia. To ich gust bywa odpowiedzialny za to, aby wszyscy goście przekraczający próg od razu zaczęli zachwycać się wspaniale urządzonym pomieszczeniem (zobacz tutaj). Pani, która kocha otaczać się świecidełkami, a w wolnych momentach ogląda łzawe liryki, nie zapomni o kwiecistych poduszkach na fotele ani o stoliku do serwowania kawy. Natomiast wielka strojnisia będzie musiała posiadać chociaż jedno wydzielone pomieszczenie (tzw. gotowalnię), gdzie będzie mogła bez większych trudności oddawać się przyjemności przymierzania najmodniejszych w tym sezonie piaskowych płaszczy.

.