EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jak oryginalnie udekorować dom w szkle?

Chociaż budowa upragnionego mieszkania zajmuje dużo czasu i wysiłku, przy wystroju wnętrz wydaje się być dziecinną igraszką. Kto ma już za sobą dekorowanie domu, ten bez wątpienia zgodzi się z tym zdaniem. W czasie budowy mamy jednak ograniczony wybór materiałów. Może to też dlatego, że tym elementem inwestycji częściej zajmują się mężczyźni, którzy błyskawicznie potrafią zrobić każde zakupy. Część dekoratorską oddaje się paniom, które z wyborem odpowiednich rzeczy mają wielki kłopot.

Przede wszystkim, należy określić się w którym kierunku zamierzamy urządzać nasz dom. To kluczowa decyzja, która pozwoli nam szczegółowo zaplanować kolejne etapy tego zadania. W momencie, kiedy będziemy wiecznie się zastanawiać lub też zmienni, urządzanie mieszkania może trwać latami. Nie jest to przecież prosta sztuka, dlatego też mnóstwo Polaków zatrudnia do tego dekoratorów.

Chcemy się wybijać z tłumu. Dlatego też, chcemy by i nasz dom (przejdź po tym linku) stał się niebanalny. To pozostałość po czasach socjalizmu, gdy to wszystkie mieszkania wyglądały tak samo, czyli nijak. Dzisiaj, gdy do wyboru jest tyle nowatorskich rozwiązań, możemy wybrać dowolny styl.

Salon w szkle

Autor: CDN STUDIO – Dekoratornia
Źródło: www.dekoratorniatv.pl

Niezmiernie modny jest w ostatnim czasie model skandynawski. Łączy on prostotę z wygodą. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią porozrzucanych w każdym kącie bibelotów. Pomieszczenia są utrzymane w spokojnej, chłodnej barwie i doskonale odprężają. Z kolei, pozostali, którzy kochają bogactwo, mogą zainteresować się barokiem. Drapowane zasłony, ciężkie materiały, złote wzory i mnóstwo elementów dekoracyjnych to są jego atrybuty. W ten sposób urządzony dom – zajrzyj koniecznie – na pewno będzie się wyróżniał.

Można też postawić na nowoczesny styl, a więc minimalizm w kształcie, mocne, nasycone barwy oraz nietuzinkowe rozwiązania. W ten trend doskonale wpisują się ściany ze szkła pod adresem . Jest to ciekawy element wyposażenia, który dodatkowo optycznie dodaje przestrzeni. Jeśli w naszym mieszkaniu są schody, możemy stosować też balustrady ze szkła , które efektownie podkreślą nowoczesny charakter naszego wnętrza.