EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Nie masz pomysłu jak urządzić swoją sypialnię? Może w stylu wschodnim?

Japonia to kraj kwitnącej wiśni i oryginalnej, bardzo dla nas odmienniej kultury. Wnika ona do Polski pod różnymi postaciami, japońskie trendy zauważyć można także w aranżacji wnętrz. W tym tekście – sypialnia w stylu japońskim.

Pomysł na sypialnie

Autor: Dekoral Fashion
Źródło: Dekoral Fashion
Styl ten jest zespoleniem minimalizmu z bogacwem. Dodajmy do tego orientalny styl i organiczne tworzywa. Takie są podstawy w japońskiej aranżacji wnętrz. Używać w nim trzeba czerni oraz czerwieni, dodatkowo odcienie ecru, brązy. Idealnie będą wyglądać duże, oszklone ściany. Prostota oznacza też, że półki, które kupisz do pokoju w stylu japońskim nie mogą być przesadnie zdobione, a raczej proste, smukłe z jakimiś typowymi dla orientalnej kultury drobiazgami – Ciekawie będzie do nich dodać egzotyczne rodzaje drzewa, zarówno jako podłogę, czy meble.

Sypialnia w stylu japońskim powinna stanowić w pierwszej kolejności lokalem bardzo przestronnym – . Przeznaczmy nań drugi co do wielkości pokój w domu. Podczas jego wykańczania zadbajmy, by podłogi były z ciemnego drewna, a ściany zamalujmy farbą w kolorze écru. Złączenie ściany i sufitu wykończmy prostą listwą w barwie podłogi.

Kliknij ten link – ta unikalna witryna (https://belbazaar.pl/16-meble-drewniane) będzie dla Ciebie interesująca. Zawarte na niej informacje dotyczą zbliżonej kwestii, co tekst, który teraz czytasz.

/J]

Sufit polecamy pozostawić standardowo w białym kolorze. Gdy zaplanujemy gdzie stanie wielkie, niskie łóżko, nad nim polecamy nakleić bądź wymalować czerwonym pigmentem kształt drzewa. Pomoce do wykonania zadania kupimy w w sklepach z budowlanką.

Gdy posiadamy tak przygotowane pomieszczenie, można wybierać meble. W zupełności wystarczy nam łóżko, wraz z dwoma szafkami nocnymi. Dobierzmy tylko kolor.Kolorystycznie, może mieć ciemnobordowy kolor. Pozostają nam drobiazgi. Znajdziesz je w każdym sklepie. Są specjalne, zdobione na styl japoński obrazy, poduszki, pościele. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.