EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Długopisy z nadrukiem

Narzędzia piśmiennicze to niewątpliwie najchętniej używane produkty w kontekście reklamy.

Do najpopularniejszych zaliczyć można długopisy logopen z nadrukiem. Nierzadko tą metodą promowane są leki konkretnych koncernów farmaceutycznych, a poza tym usługi banków, punktów kredytowych i wiele innych.

długopisy

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnymi akcesoriami biurowymi mogą być bloczki do pisania i notesy. Nierzadko spotyka się również ołówki reklamowe, prawdopodobnie najpowszechniej kojarzone są te z emblematem Lotto oraz ołówki dostępne w sklepach Ikea.

Więcej na

Sposoby reklamowania przedsiębiorstwa

Poza odzieżą i dodatkami, kubkami i akcesoriami biurowymi wykorzystuje się wiele innych produktów, wykorzystywanych do reklamy. Jednymi z najpopularniejszych są kalendarze. Występują w rozmaitych typach: mogą być ścienne lub stojące, o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Nierzadko spotyka się także zegary reklamowe. Równie popularne są tak zwane smycze na klucze lub na telefon komórkowy oraz przywieszki do kluczy.

Jeśli opracowany tu wpis pochłonąć Cię i pragniesz więcej, to zapewne spodoba Ci się link do witryny e.leclerc Kielce, gdzie jest więcej postów.

Firmy prześcigają się obecnie w pomysłach na wykorzystanie miejsc do reklamy. Im bardziej trafna bowiem, tym większe możliwości pozyskania klientów.
Źródło logopen