EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

XXI wiek to czas, gdy w naszych domach pojawia się sztuczna inteligencja panująca nad naszą posiadłością

Jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz filmy o zautomatyzowanych domach były rozpatrywane w gatunku fantastyki naukowej. Dzisiaj powoli stają się już czymś normalnym. W krajach starej Unii wcześniej niż u nas, ale również w naszym kraju od jakiegoś czasu tak projektuje się niektóre kompleksy mieszkaniowe.
Jeżeli inwestor pragnie wybudować swoje osiedle w taki sposób, żeby spełniało ono najwyższe standardy, to musi podumać o automatyce w branży budowlanej.

Nie jest to tania kwestia, jednak komfort życia będzie wtedy o wiele wyższy aniżeli w tradycyjnym domu.

Jeśli ten temat Cię zaciekawi, to na pewno zainteresuje Cię również nowa wiadomość na prezentowane zagadnienie, gdyż też posiada pasjonujące informacje.

Jeżeli żyjemy w głównym mieście województwa małopolskiego, to trzeba zastanowić się nad takimi planami. Jeżeli interesuje Cię automatyka budynkowa Kraków zapewne ma do zaoferowania apartamenty, gdzie zautomatyzowana jest duża część najważniejszych instalacji. Mamy możliwość kierować oświetleniem oraz ogrzewaniem nawet z laptopa czy smartfona. W identyczny mamy możliwość sterować żaluzjami lub innymi przyrządami – inteligentne mieszkanie Kraków.

inteligentne mieszkanie kraków

Autor: Danny Choo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chciałbyś kupić inteligentne mieszkanie Kraków zapewne pozytywnie zaskoczy Cię szeroką ofertą. Zautomatyzowane apartamenty bardzo upraszczają życie. Przy pomocą tabletu mamy możliwość kierować kominkiem i telewizorem. Możemy również ustawiać najlepszą dla nas temperaturę. Mamy możliwość ustawić światło na czujniki, co spowoduje, że światło samo będzie się wyłączało, kiedy wyjdziemy z jakiegoś pomieszczenia – automatyka budynkowa Kraków.

To sprawi, że obniżą się nasze opłaty za prąd, gdyż nie będzie już mowy o żyrandolu włączonym w salonie na cały dzień, gdyż zapomnieliśmy o nim przed wyjściem do pracy.