EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Czy szufelka automatyczna może dopomóc w porządkowaniu domu?

W przestrzeniach, w jakich szybko się brudzi, potrzebujemy szczególnego urządzenia, które będzie mogło pomóc nam utrzymać czystość w tym akurat miejscu. Takie urządzenie dopomaga dokładnie posprzątać posadzkę przy trudno dostępnych szafkach.

gaśnica

Autor: Tonnerre Lombard
Źródło: http://www.flickr.com
Po naciśnięciu przycisku szufelka automatyczna zasysa śmieci, jakie znajdują się przy wlocie bezpośrednio do centralnego odkurzacza. Ma ona bardzo mocne ssanie, co pomaga posprzątać posadzkę przy szafce na buty czy w kuchni pod zlewem. Można by to zrobić bardzo prędko bez zbędnego nachylania. Najwłaściwiej pozostawiać szufelkę w kącie korytarza, aby można było prędko posprzątać odpadki. Ew. można też przechowywać ją pod zlewem.

Czy ten wpis pochłonął Cię kompletnie? Jeśli tak, to przeczytaj także inny pełny tekst, który zawiera podobne interesujące wiadomości.

Instalacja, dzięki której można by podłączyć szufelkę, powinna być wykończona rurą pionową w górę w odległości 20 cm od ściany pod tą szafą, w której ma być ona zamocowana. Jeżeli szufelka jest podblatowa, rekomenduje się odległość 8 centymetrów od ściany. Można by także wystawić rurę instalacyjną nad posadzką w poziomie. Tutaj również potrzebne jest podłączenie instalacji sterującej.

Można także tego typu szufelkę zainstalować wprost w murze. Wtedy potrzebne będzie wykucie w ścianie komory. Środek komory zapełnia się styropianem. Szufelki są do nabycia w różnorodnych kolorach. Wykonane są z plastiku.

Jeśli ten materiał jest dla Ciebie ciekawy, nie wahaj się i zobacz szczegóły tutaj drzwi wewnętrzne w stylu angielskim – przeczytasz jeszcze bardziej precyzyjne informacje.

Jeśli jakiegokolwiek koloru nie ma akurat w markecie, wysyłany jest jakiś inny odcień szufelki. towary te nie należą do tanich. W wirtualnym markecie można ją kupić za około 150 złotych. Wysyłka zamówionego produktu jest naprawdę błyskawiczna i odbywa się w parę godzin po wykonaniu zamówienia. Jeżeli chciałbyś posiadać tego typu szufelkę, lecz nie umiesz jej zainstalować, możesz zamówić instalację w markecie.

Robotnicy przyjadą oraz zamontują szufelkę szybko oraz zręcznie. Gwarancja udzielana na towar to dwa lata. Nie musisz się też obawiać o wymienne części, ponieważ można je kupić w tym samym markecie co szufelkę.