EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Kto mógłby skorzystać z transferu na lotnisko oraz czy jest to droga sprawa?

Jeśli masz potrzebę dostać się na wrocławskie lotnisko, to możesz skorzystać z taksówki lub autokaru. Możesz także wybrać własne auto, które możesz zostawić na strzeżonym parkingu przy lotnisku.
Istnieją firmy, które oferują transfer na lotnisko Wrocław to miasto, w którym na pewno taki transfer znajdziesz.

Należałoby zdecydować się na niego, gdyż masz gwarancję, że kierowca na pewno po ciebie przybędzie. Cena jego jest niezwykle korzystna. Firmy takie oferują wynajęcie aut z kierowcą. Można by wynająć samochód osobowy, bus na 9 osób oraz pojazdy wynajmowane na życzenie klienta. W bezpieczny sposób będziesz przewieziony na wrocławskie lotnisko, a jeśli jest tego typu potrzeba to i do motelu lub na konferencję. Firmy przewozowe niezwykle często współpracują z pensjonatami oraz oferują liczne rabaty na wypożyczenie samochodów z wypożyczalni. Korzystając z takiego transferu na lotnisko mamy gwarancję, że cena okaże się niska, a usługa będzie wykonana prędko, a ty będziesz miał ogromny komfort podróży.
laboratorium

Autor: DLR German Aerospace Center
Źródło: http://www.flickr.com
Na wrocławskie lotnisko kursuje również luksusowy autokar. Kursuje on pomiędzy wrocławskim lotniskiem, a stacją Wrocław. Dla mnóstwa podróżujących ważne jest to, że za przejazd można zapłacić kartą. Autobus jest elegancki oraz ma darmowe WI-FI. Jeździ on mniej więcej co pięćdziesiąt minut, a po drodze zatrzyma się zaledwie w centrum Wrocławia. Autobusy te mogłyby korzystać z buspasów, lecz nie posiadają jeszcze ustalonej trasy, którą będą jeździć. Uwzględniając nasilenie ruchu, kierowcy sami decydują się na trasę przejazdu. Autokar na pewno uzupełni ofertę MPK.

Okaże się znakomitym wyjściem dla osób, które do Wrocławia przyjeżdżają tylko na chwilkę z okolic. Nie musieliby jechać samochodem, ale mogą skorzystać z autobusów albo pociągów, a potem z dworca luksusowo dotrzeć na lotnisko.