EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jaki zaczep elektromagnetyczny dobrać do ciężkich drzwi?

Na CPN-ach albo w sklepach, są montowane zamki, jakie ryglują drzwi po naciśnięciu przycisku pod ladą.
Zaczep elektromagnetyczny ułatwia zarządzanie wejściem również w niezłożonych domofonowych instalacjach jak i w systemach skomplikowanych bezpiecznej ewakuacji z obiektu.

W układach zabezpieczeń urządzenie to ma szerokie zastosowanie. Obecnie mamy mnóstwo zaczep (szeroka oferta)ów elektromagnetycznych do doboru, a ich wybór ciągle wzrasta.

W tym miejscu odnajdziesz fascynujące informacje na omawiany wątek, więc jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny.

Duża część elektrozaczepów ma wytrzymałość pracy na około 10000-30000 cykli. Pojedynczy cykl, to otworzenie a później zamknięcie drzwi. Po tym czasie jest konieczna naprawa narzędzia lub wymiana na inne. Niektóre elektrozaczepy mają wytrzymałość działania od 300000 cykli, co zapewnia bezawaryjną pracę. Zaczep elektromagnetyczny musimy dostosować do warunków, w jakich będzie pracował i przeznaczenia, jakie miałby realizować. Trzeba dopasować elektrozaczep do masy drzwi. Do wejść lewych należy kupić elektrozaczep lewy, a do prawych prawy, wówczas zagwarantujemy optymalne warunki pracy. Zakupić dziś można również zaczepy symetryczne, jakie doskonale się sprawdzą zarówno w drzwiach lewych jak i prawych.

zaczep elektromagnetyczny

Autor: AWBUD

Elektrozaczep z włącznikiem ułatwia odblokowanie zaczepu za pomocą specjalnej mechanicznej przekładni. Przez to dostęp do obiektu mógłby zostać udostępniony bez jakichkolwiek ograniczeń oraz wymogów sterowania zaczepem elektromagnetycznym. Posiadają one zastosowanie w biurach, w których w godzinach funkcjonowania obiektu wstęp posiadają wszyscy zainteresowani, a poza godzinami działania obiektu jest wymaganie kontroli osób, które wchodzą na teren budynku.

Do ciężkich drzwi montowany jest specjalistyczny elektrozaczep, który jest wzmocniony. Cały czas mało popularnym urządzeniem jest zwora elektromagnetyczna. Urządzenie takie spełnia taką samą rolę co elektrozaczep.