EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Porządne lustra – akcesorium, jakie musisz mieć

Kiedy aranżujemy wnętrze mieszkania powinniśmy nie zapominać jak ważne są szczegóły. Jeśli wszystko będzie ciekawie urządzone a dodatki będą w niewłaściwy sposób dobrane, to niestety mieszkanie nie będzie miało właściwego wymiaru. Niestety często robimy tak, że gdy nie widzimy nigdzie czegoś, co nam się wymarzyło to wybieramy coś przypominającego konkretny element.

lustro w pomieszczeniu

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
W tego typu sytuacji na pewno po pewnym czasie dana rzecz będzie nas drażnić, bo przykładowo marzyliśmy o owalnym lustrze a nie o prostokątnym. Jednak warto zadać sobie wtedy pytanie, czy nie sensowniej byłoby postawić na lustra na wymiar? Bo w obecnych czasach niemalże wszystko może zostać wykonane na zamówienie. Gdy chodzi o lustra to faktycznie świetna opcja, dzięki temu możemy mieć lustra, które będą idealnie pasowały do garderoby, sypialni, czy łazienki – chciałbym zamówić lustra na wymiar. Poza tym lustra są bardzo ciekawym elementem wystroju wnętrza, więc w zależności od naszej aranżacyjnej wyobraźni na pewno uda nam się zamówić lustra pasujące do naszego pomysłu. Trzeba tylko pomyśleć o tym, kto w okolicy robi lustra na zamówienie i powinniśmy się zastanowić, jakie lustra konkretnie okażą się nam niezbędne. Bo jeżeli przykładowo mamy zakład fryzjerski czy jakiś salon urody, to musimy na pewno zamówić lustra o właściwych wymiarach i , które będą pasowały do danego wnętrza, tak, by wszystko było spójne – panele szklane.

małe lustra na ścianę

Autor: Thomas Nielsen
Źródło: http://www.flickr.com
Różne panele do domu
Kiedy zastanawiamy się nad tym, jak fajnie urozmaicić wnętrze mieszkania, to warto wziąć pod uwagę panele szklane. Mimo, że są to ogólnie znane elementy urządzania wnętrza, to nie wszyscy się na nie decydują, bo nie każdy wie gdzie je wykorzystać. Sporo osób wykorzystuje je na ścianie między szafkami na dole i zawieszonymi w kuchni. Wiele osób uważa, że są idealne na ścianę w pokoju gościnnym, a część osób wybiera panele szklane do łazienki i to nie jedynie na ścianę, ale również na podłogę. Tak, więc jeśli do teraz zdawało nam się, że tego typu panele, to nie niezbyt dobry pomysł, to jednak warto popatrzeć na wnętrza, w których tego rodzaju rozwiązanie zostało wykorzystane i to z sukcesem. Na pewno większość osób stwierdzi, że dobrze mieć taki element w swoim domu – zobacz szczegóły.