EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W jaki sposób zaaranżować łazienkę stylowo i funkcjonalnie? O jakiego typu elementach bezwzględnie musimy pamiętać?

Umywalka to codzienny element naszej łazienki. Lecz ten element nie musi być banalny. Może być przedmiotem nie tylko użytkowym, ale także zdobić przestrzeń. Wytwórcy umywalek coraz częściej zaskakują nas niecodziennymi pomysłami. Czemu nie dać się namówić na niektóre propozycje, jak umywalka Elita. Szklane umywalki łazienkowe to niestandardowe kolory oraz wzornictwo. Przezroczyste, lub czerwone, czarne w białe pasy, złote – oto nowe kolory umywalek.

Drewno w łazience

Autor: Kopp
Źródło: Kopp
Przy tym jeszcze bajeczne formy. Projektanci tutaj dali się ponieść fantazji Umywalka Elita jest wyjątkowa, warto więc zwrócić na nią uwagę w sklepach z armaturą. Czy takie umywalki do łazienek są funkcjonalne? Oczywiście. Szkło, z którego są zrobione, ma wyższy stopień twardości, jest także odporne na rysy oraz pęknięcia. Umywalki łazienkowe z drewna? Kojarzą się głównie z ośrodkami SPA. Lecz tego typu rzecz możemy sprawić sobie w naszym własnym domu. Wytwórcy wykonują je z wybranych gatunków drzew, a samo drewno we właściwy sposób zabezpieczają.

Te umywalki wymagają odpowiedniej (przy tym delikatnej) pielęgnacji. Inwazyjne środki do czyszczenia na pewno nie nadają się.

Czy pragniesz może dostać link do strony hurtownia hydrauliczna wrocław, gdzie czekają na Ciebie następne teksty? Myślimy, że przypadnie Ci do gustu nasz portal.

Efekt takich eksperymentów? Zdecydowanie niecodzienny design. Beton (sprawdź beton ozdobny) to kolejny surowiec, z którego wykonane są umywalki łazienkowe. Trwałe a przy tym niecodzienne – oto ich krótka charakterystyka. Beton, wbrew pozorom, to źródło wielu inspiracji, jeśli chcemy możemy zrealizować własny indywidualny projekt. Ten materiał nada naszej łazience oryginalności w stylu retro (szafki pod umywalkę). Podobnie powinniśmy postąpić w temacie szafki do łazienki. Tak właściwie to ważna jest praktyczność, lecz w parze ze stylem. Takie połączenie gwarantuje szafka Barcelona.

To rewelacyjne połączenie klasy oraz funkcjonalności, to znaczy czegoś co w ostatecznym rozrachunku jest najważniejsze w jeśli chodzi o wystrój każdego pomieszczenia, tym bardziej łazienki. Nie jest tu ważna bowiem hierarchia, co jest ważniejsze – łatwość korzystania z łazienki czy może wygląd. Te dwie kwestie muszą być jak całość, dopełniać się nawzajem. Dzięki temu łazienka będzie prezentowała się doskonale, będzie spójna i z przyjemnością będziemy w niej przebywać.