EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Warszawa to miasto, w jakim faktycznie jesteśmy w stanie wiele zobaczyć. Zobacz gdzie pójść, co zwiedzić?

Każdy, kto choć trochę lubi, interesuje się turystyką, na pewno poznał to uczucie – przybycie do nowego miejsca i chwila zagubienia, po której rozpoczynamy dumać ,,od czego by tu zacząć?”.

atrakcje w warszawie

Autor: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com
Sam miałem jakiś czas temu, przebywając dwa tygodnie w Nowym Jorku i faktycznie przez pierwsze 2 dni szwendałem się po prostu na ślepo, lustrując uliczki, budynki, przyglądając się normalnemu życiu 10 milionów ludzi, jacy zamieszkują tą metropolię. To natchnęło mnie do napisania paru słów, jakie mogą sprawić, iż turysta przyjeżdżający do stolicy, zdobędzie podstawową orientację na temat tego, co można zobaczyć ciekawego w stolicy.

Przylatując, lub przyjeżdżając do Warszawy warto zacząć zwiedzanie od warszawskiej starówki.

Czujesz niedosyt? Chcesz sporo artykułów na zbliżony temat? Dla nas to rewelacyjna informacja. Więc kliknij po więcej (http://www.adforce.pl/2-upominki-reklamowe/26-zegary-scienne/r64395.05–zegar-scienny-zielony/) w podany link i gotowe.

Stolica Polski może poszczycić się naprawdę wspaniałym starym miastem, jakiemu może troszkę brak życia oraz rozrywek, ale nikt nie odbierze i nie zakwestionuje jego cudownego wyglądu, atmosfery i architektonicznego kunsztu. Każdy odnajdzie tu coś dla własnych potrzeb – od restauracji, po bary szybkiej obsługi, od tańszych sklepów odzieżowych, po drobne butiki. Powinniśmy podkreślić, że dla większości przyjeżdżających ceny w Polsce, nawet w stolicy, są dość przystępne, więc zakupy w Warszawie to dla niejednego może być świetny interes. Tym bardziej, iż ceny często są niższe od cen w ich krajach, dotyczy to na pewno przybywających z Wielkiej Brytanii. Przykład: warto sprawdzić

Po zapoznaniu się z pełnym bogactwa miejscu, jakim na pewno jest starówka, niezbędnym punktem programu jest wjechanie na ostatnie piętro znanego pałacu – Pałacu Kultury i Nauki, aby na trochę spojrzeć na Warszawę z innej perspektywy, zachwycić się widokiem miasta od każdej strony. Z Pałacu, radziłbym udać się do pobliskiej stacji metra i wybrać stację na,,chybił trafił” żeby rzucić się w wir zwiedzania nieznanych miejsc. Jednocześnie można zwiedzić nie tak dawno otworzoną drugą linię metra lub pobliskie sklepy, w których znajdziemy takie produkty: ten link.

zakupy w warszawie

Autor: chatime msia
Źródło: http://www.flickr.com
Takie zwiedzanie stolicy jest najbardziej udane, ponieważ poza oczywistymi miejscami, jak Stare Miasto możemy zwiedzić odległe zakątki, takie nieznane z przewodników. Dzięki temu jesteśmy w stanie też liczyć na przygodę.

Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł to kliknij w odsyłacz do www, który przeniesie Cię do witryny, gdzie poznasz fascynujące informacje na ten temat.

A to z pewnością lepsze niż kurczowe trzymanie się planu i odwiedzanie każdego miejsca w zgodzie z planem. Jednakże, to jak preferujemy zwiedzać zależy od naszych preferencji, więc tutaj nie ma co narzucać – lepiej bowiem wybierzemy sami.