EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Wyposażenie do magazynu

Wyposażenie swojego magazynu to kwestia kluczowa, której najlepiej poświęcić nieco czasu. W dzisiejszych czasach wybór dobrych regałów do magazynu może spowodować ogromny ból głowy. Transportery magazynowe czy pokaźne przemysłowe regały? Aby uniknąć pomyłki przy nabywaniu antresol magazynowych najbezpieczniej zapoznać się bliżej z markami produkującymi takiego rodzaju regały a także z ich przeznaczeniem.

rolkowe transportery w przemyśle

Autor: Schüco
Źródło: Schüco

Antresole magazynowe ,takie jak choćby: zabudowy piętrowe, regały półkowe piętrowe wraz korytarzami roboczymi, to zdecydowanie doskonałe rozwiązania dla wszelkich magazynów o wielkim oraz zróżnicowanym asortymencie. Nadają się one w branżach motoryzacyjnych, elektrycznych, jak również elektrotechnicznych, dystrybucyjnych, takich jak chociażby sklepy internetowe. Takie Antresole magazynowe Oparte są zazwyczaj na regałach półkowych lub niektórych regałach paletowych. Dużo zależy tu bowiem od precyzyjnej charakterystyki konkretnego towaru i od branży.

Jeśli interesuje Cię to zagadnienie, to obejrzyj więcej tu (http://arapneumatik.pl/k-268-szybkozlaczki-rectus-serii-26ka-dn-7-2-super-promocja), a zapewne uzyskasz bardzo dużo ciekawych informacji na ten wątek.

Wyższe poziomy takich regałów są obsługiwane za pomocą korytarzy roboczych zamocowanych bezpośrednio do konstrukcji regałów półkowych.

budynek

Autor: KNAUF
Źródło: KNAUF

Mogą do nich dosięgnąć rozmaitego rodzaju przenośniki rolkowe PROMUS KATOWICE lub też taśmowe. Zaletą antresol i regałów półkowych jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni wolnej hali, jak i możliwość składowania w nich nieprzeciętnie rozmaitych przedmiotów. Regały półkowe są przy tym niezwykle wytrzymałe i dobrze się prezentują. Zrobione przykładowo ze stali ocynkowanej, świetnie pasują do większości hal magazynowych. Trafionym posunięciem może okazać się nabycie tylko popularnych modeli regałów i tych cenionych przez ogrom użytkowników. Ważne, by takie antresole magazynowe czy regały były wykonane staranie i cechowały się rzadko spotykaną dbałością o wszelkie detale. Warto pamiętać, że nawet drobne błędy konstrukcyjne są w stanie zaważyć nad ich funkcjonalnością i spowolnić pracę w magazynach. Dobra iistotna firma zajmująca się sprzedażą regałów magazynowych posiadać powinna ogromnie spory wybór wysokiej klasy produktów tego typu. Takie meble wcale nie muszą być za drogie.

Zazwyczaj jednaknajlepiej nie żałować pieniędzy na potrzebne przedmioty do magazynu. Warto postawić na takie antresole, które najbardziej ułatwią pracownikom ich zadania. Ogromną ilość przykładów konkretnych modeli regałów magazynowych da się wyszukać w necie wpisując chociażby słowo regały półkowe. W taki sposób można otrzymać cenne informację o ich rozmiarach, arównież uzyskać odpowiedź chociażby na pytanie, jakie regały przemysłowe są najbardziej godne zaufania. Czytaj więcej o tych transporterach tutaj – Promus katowice