EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Chcesz urządzić jakąś większą imprezę? Żeby uprościć kontrolę dostępu, zamontuj kołowrotki

Imprezy publiczne szczycą się coraz znaczniejszym wzięciem, ludzie ochoczo na nie uczęszczają, gdyż znakomicie się na nich bawią. Podobne imprezy łączą się także z niezłymi zyskami dla organizatorów, toteż urządzane są bardzo często. Należy jednakże pamiętać, że organizacja tego typu spotkań wiąże się z potrzebą dopełnienia pewnych warunków i zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwo. Odpowiada za to właśnie organizator.

Kontrola dostępu jest bardzo istotna

bramki obrotowe

Autor: John St John
Źródło: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie bywa tak, że na imprezach masowych oraz plenerowych dochodzi do niebezpiecznych sytuacji powiązanych z agresją. Czasem okazuje się to związane ze spożywaniem alkoholu na tejże imprezie lub na uczestnictwie w niej ludzi nietrzeźwych. Stąd tak ważnym pojęciem okazuje się kontrola dostępu. Wytypowane spośród obsługi osoby zajmują się selekcją i wpuszczaniem na teren imprezy gości, którzy spełniają konkretne standardy: wieku, trzeźwości czy ubioru. To rozwiązanie z sukcesem sprawdza się w europejskich klubach i coraz częściej odnajduje zastosowanie w naszym kraju. Wykorzystuje się je w dyskotekach, na stadionach, na koncertach, jak także na imprezach plenerowych czy w różnorakich rekreacyjnych budynkach.

Powiązane artykuły –

Zainstaluj specjalne bramki

Idealnie w podobnych sytuacjach sprawdzą się bramki obrotowe, które zakładane bywają przy wejściu. Dzięki ich użyciu osoba przeprowadzająca selekcję i kierująca przepustowością kolejki ma szansę utrzymać nad zebranymi ludźmi zupełną kontrolę oraz opanować objawiający się chaos. Bramki obrotowe zaprojektowane zostały tak, by móc zmieścić i przepuścić jedynie jednego człowieka.dalszy ciąg (atrakcyjna oferta kształtowników zimnogiętych- http://www.aner.com.pl/kategorie/ksztaltowniki-zimnogiete)Z tej przyczyny osoba sprawująca kontrolę nad dostępem może zapanować nad sytuacją, a zebrani w ogonku ludzie muszą czekać na swą kolej.

Zamów profesjonalną obsługę

tłum ludzi, kolejka

Autor: Phil Parker
Źródło: http://www.flickr.com
W sytuacji, gdy urządza się klub lub dyskotekę czy zamierza się zorganizować jakąś większą imprezę plenerową, należy pomyśleć o takich zabezpieczeniach. Można postawić na rozwiązanie czasowe, które po imprezie zostanie odinstalowane. W przypadku własnego obiektu, korzystnie jest zainwestować w tego rodzaju elementy, gdyż pomogą one zapanować nad nieporządkiem w kolejce, opanować nerwy ludzi, którzy chcą zajrzeć do lokalu, jak także minimalizować ryzyko, że ktoś przejdzie obok obsługi oraz wejdzie do klubu dokonania opłaty.

Może Cię też zainteresować: