EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Wspaniałe święta – proste inspiracje, które pomogą wykreować osobliwą atmosferę w tym czasie

Święta to wspaniały czas, z licznych powodów. To okres, kiedy możemy więcej chwil spędzić w rodzinnym gronie, poczuć wyjątkową atmosferę, porozmawiać przy świątecznym stole. To także piękny okres, jako że zewsząd świat prezentuje się nieco inaczej. Z jednej strony za sprawą puszystego śniegu, który wpływa na ten swoisty klimat, a dwa, ze względu na wspaniałe dekoracje świąteczne, które stosuje się zarówno w domach, jak i w publicznej przestrzeni.

naklejka na szybie

Źródło: pixabay.com

Niekiedy wystarczą małe detale i drobiazgi, by wykreować piękny, świąteczny klimat. Można wykorzystać między innymi świąteczne naklejki na szyby (naklejki na szyby w ofercie), które zresztą możemy mocować w wielu innych miejscach, takich jak panele szklane (zobacz nasze szklane panele) czy okna w domu. Oczywiście nie ma co przesadzać, żeby finalny efekt nie był za bardzo kiczowaty. Przesadny nadmiar tego typu ozdób może wywołać efekt przeciwny do oczekiwanego, stąd też warto dobierać naklejki z namysłem. Tego typu rozwiązanie jest bardzo wygodne, a jednocześnie tanie. Zwykliśmy uważać, że wszelkiego typu dodatki aranżacyjne przeważnie dużo kosztują, jeżeli faktycznie mają być solidne i zapewniać ciekawe efekty. Tymczasem wyjątkowy świąteczny klimat podkreślić można z udziałem zwyczajnych naklejek, za które zapłacimy grosze, a doskonale podkreślają świąteczny klimat. Wykorzystują bowiem rozliczne motywy, jakie ze świętami kojarzą nam się pierwszej kolejności, jak na przykład Mikołaja, bombki, czy prezenty. Wybór jest bez wątpienia ogromny, stąd też nie będziemy mieć z nim problemu. Rzecz jasna, na rynku dostaniemy zarazem proste naklejki, jak i te bardziej wyrafinowane, świecące, czy posrebrzane, naklejki 2D czy 3D.

panel szklany

Autor: Lorenzo Massacci
Źródło: http://www.flickr.com

Warto wypróbować różne rodzaje, jako że efekt może być każdorazowo inny. Naklejki to ponadto świetny pretekst do tego, aby więcej czasu spędzić ze swoimi pociechami. One bardzo lubią tego rodzaju rozwiązania. Ochoczo pokażą nam miejsca, w jakich widziałyby Mikołaja, czy świąteczne aniołki, stąd też to właśnie im warto dać pierwszeństwo głosu w tej sprawie. Gdzie dostaniemy świąteczne naklejki na szyby? Już w standardowych marketach, które w okresie zbliżających się świąt sprzedają tego typu produkty. Ponadto zamówimy je także w sklepach papierniczych oraz oczywiście przez internet, razem z pozostałymi dekoracjami na święta. Więcej możliwości znajdziesz na stronie .