EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Urządzanie salonu z kominkiem – zobacz!

W czasie jednego z długich wieczorów, które spędziłam na rozmowach z moją mamą powiedziałam jej, że jakiś czas temu marzył się jej i tacie dom z kominkiem. Dom stoi, bardzo duży zresztą, ma dwieście metrów kwadratowych powierzchni użytkowej! W tym momencie powinniśmy odnaleźć przestrzeń na kominek

pokój z kominkiem

Autor: MGProjekt Pracownia Architektoniczna
Źródło: http://www.flickr.com
Urządzenie domu z kominkiem jest pracą trudną. Należy intensywniej niż zwykle przemyśleć o takim temacie, aby materiały którymi wykończymy pomieszczenia były odporne na brud i łatwo się je sprzątało. Pamiętać trzeba, że pomimo nowoczesnych kominków i wielu ich atutów niewielkie ilości popiołu będą latały po domu i osadzały się na meblach, podłodze.

Kominek powinniśmy ustawić w centralnym pomieszczeniu domu – najciekawiej zazwyczaj wygląda w salonie, czy otwartym hallu, w którym znajduje się kuchnia, jadalnia i miejsce wypoczynku. Dowiedz się więcej: .

Podobnie emocjonujące materiały znajdują się w pokrewnym serwisie. Jeżeli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem (http://www.sklep.betaret.pl/pl/c/Baterie-trakcyjne/24), który jest tutaj.

W zależności od kwestii, jaki posiadamy plan na urządzenie tych pomieszczeń, robimy odpowiedni wygląd kominka.

Mamy w czym wybrzydzać – znajdziemy kominki, które rewelacyjnie będą wyglądać w domach urządzonych w stylu klasycznym, starodawnym, ale i takie, które świetnie wyglądają w nowoczesnych pokojach. Wiele ciekawych koncepcji przeczytałam wpisując słowa „wkłady kominkowe”. Więcej informacji znajdziesz: zobacz ofertę z . Z mamą zobaczyłyśmy w sieci ładny kominek z dębowymi oraz marmurowymi wykończeniami, który będzie świetnie pasował do salonu i kuchni.

To jest niezwykle interesująca problematyka i warto ją zgłębić bliżej, zatem bez zwłoki sprawdź szczegóły pod adresem (http://latajacydywan.com/pranie-dywanow-swidnica/), który jest tutaj.

U rodziców te dwa pomieszczenia są razem i nie dzielą ich drzwi. Mamy zadanie bojowe na najbliższy rok – musimy uskładać fundusze i zarezerwować fachowca, który wykona to zlecenie. Jak idealnie pójdzie, za rok Boże Narodzenie spędzimy przy kominku.