EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Ślub na świeżym powietrzu – o co musimy zadbać?

Wiosna i lato to okres, kiedy bierze się najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym czasie zachęca w szczególności piękna pogoda. Co prawda, może wówczas zdarzyć się i deszczowy dzień, niemniej istnieje większa szansa, że jednak zaświeci słońce. Wiele par decyduje się też na ślub i wesele poza budynkiem.Z jakiego względu warto?

ślub - fotografijka

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

Standardowe wesele nie wszystkim parom odpowiada. Narzeczeni szukają więc sposobu, żeby to właśnie ich uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana – zarówno dla najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, jak też przybyłych gości. Z tego też powodu coraz częściej na uroczystościach weselnych pojawia się wybrany przez młodą parę motyw przewodni, a firmy zapewniające różnego rodzaju atrakcje cieszą się coraz większą popularnością. Sposobem na oryginalne wesele jest z całą pewnością wesele i ślub na świeżym powietrzu.

Zajrzyj do opisu, który jest pod podanym linkiem oraz czytaj więcej kancelarie notarialne toruń na ów temat, który na pewno Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Takie przedsięwzięcie wymaga różnych przygotowań, ale z pewnością będzie także atrakcyjne, szczególnie jeśli dopisze pogoda – . W obecnych czasach wypożyczanie mebli nie stanowi większego problemu, dlatego państwo młodzi mogą spełnić swoją wizję o uroczystości w atrakcyjnym miejscu.

ślub - obrazeczek

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

O czym powinniśmy pamiętać przy organizacji ślubu?Istotną kwestią w przypadku ślubu i wesela na świeżym powietrzu jest z pewnością wypożyczanie stołów w takiej liczbie, żeby mogły one bez problemów pomieścić wszystkich zaproszonych gości na przyjęciu. Jeśli w dodatku sama uroczystość zaślubin planowana jest poza budynkiem kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego, wypożyczanie mebli musi obejmować również stolik dla księdza czy urzędnika i rzecz jasna takie miejsce należy odpowiednio zaaranżować i udekorować. Oprócz tego istotne jest zadbanie o namioty. Choć latem zdecydowanie łatwiej o pogodny dzień, aura potrafi zrobić niespodziankę, a ulewa może w mig zakończyć imprezę i zepsuć całe wydarzenie. Wypożyczanie stołów (wypożyczanie stołów to ekstra sprawa), miejsce na ślub, zadaszenie, a także stworzenie parkietu oraz nagłośnienie i podest dla zespołu grającego to tylko niektóre z kwestii, jakie powinniśmy dopiąć na ostatni guzik. I chociaż tego typu przyjęcie wymaga wielu przygotowań, z pewnością warto podjąć wysiłek.