EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Ślub na świeżym powietrzu – o co musimy zadbać?

Wiosna i lato to okres, kiedy bierze się najwięcej ślubów. Do zaplanowania uroczystości właśnie w tym czasie zachęca w szczególności piękna pogoda. Co prawda, może wówczas zdarzyć się i deszczowy dzień, niemniej istnieje większa szansa, że jednak zaświeci słońce. Wiele par decyduje się też na ślub i wesele poza budynkiem.Z jakiego względu warto?

ślub - fotografijka

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

Standardowe wesele nie wszystkim parom odpowiada. Narzeczeni szukają więc sposobu, żeby to właśnie ich uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana – zarówno dla najważniejszych bohaterów tego wydarzenia, jak też przybyłych gości.

Ten temat Cię interesuje? Więc odsyłam tu (https://klimland.pl/klimatyzacja-pruszkow), ponieważ znajdziesz tutaj ciekawe informacje na omawiane zagadnienie, które warte są zainteresowania.

Z tego też powodu coraz częściej na uroczystościach weselnych pojawia się wybrany przez młodą parę motyw przewodni, a firmy zapewniające różnego rodzaju atrakcje cieszą się coraz większą popularnością. Sposobem na oryginalne wesele jest z całą pewnością wesele i ślub na świeżym powietrzu. Takie przedsięwzięcie wymaga różnych przygotowań, ale z pewnością będzie także atrakcyjne, szczególnie jeśli dopisze pogoda – . W obecnych czasach wypożyczanie mebli nie stanowi większego problemu, dlatego państwo młodzi mogą spełnić swoją wizję o uroczystości w atrakcyjnym miejscu.

ślub - obrazeczek

Autor: Tomasz Lewicki
Źródło: http://www.flickr.com

O czym powinniśmy pamiętać przy organizacji ślubu?Istotną kwestią w przypadku ślubu i wesela na świeżym powietrzu jest z pewnością wypożyczanie stołów w takiej liczbie, żeby mogły one bez problemów pomieścić wszystkich zaproszonych gości na przyjęciu. Jeśli w dodatku sama uroczystość zaślubin planowana jest poza budynkiem kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego, wypożyczanie mebli musi obejmować również stolik dla księdza czy urzędnika i rzecz jasna takie miejsce należy odpowiednio zaaranżować i udekorować. Oprócz tego istotne jest zadbanie o namioty. Choć latem zdecydowanie łatwiej o pogodny dzień, aura potrafi zrobić niespodziankę, a ulewa może w mig zakończyć imprezę i zepsuć całe wydarzenie. Wypożyczanie stołów (wypożyczanie stołów to ekstra sprawa), miejsce na ślub, zadaszenie, a także stworzenie parkietu oraz nagłośnienie i podest dla zespołu grającego to tylko niektóre z kwestii, jakie powinniśmy dopiąć na ostatni guzik. I chociaż tego typu przyjęcie wymaga wielu przygotowań, z pewnością warto podjąć wysiłek.