EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Fototapety prezentujące miasto

Aranżacja wnętrz jest rodzajem sztuki, która pobiera wenę z otaczającej nas rzeczywistości. Inspiracją mogą być zarówno przyroda jak i wdzięk wielkomiejskiego krajobrazu. Miasta podsuwają pomysł wyboru dekoracji z kamienia i metalu albo dla mniej zdecydowanych do zakupienia fototapety z panoramą miasta.

Fototapety perspektywiczne, przykłady grafik na fototapetę

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Polska jak i światowa architektura jest coraz piękniejsza. Barwne elewacje wykończone, stalą lub kamieniem wspaniale współgrają z okalającą zielenią, rozprzestrzeniającą się wzdłuż nowoczesnych uliczek i staromiejskich ogrodów.

folie ochronne

Autor: Wastfoll

Natomiast zaraz po zachodzie słońca TAG=miasto zaczyna połyskiwać milionami światełek. Zwłaszcza w przypadku nowoczesnych wielkich aglomeracji taki pejzaż niejednokrotnie oczarowuje. Takie wielkomiejskie widoki mogą stanowić świetną inspirację do aranżacji wnętrz. Fototapeta miasto pokazująca śliczną wielkomiejską architekturę ujętą nocą lub dniem, jest dobrym pomysłem ozdoby domowych ścian.

Tego rodzaju wielkoformatowe grafiki, prezentują miasta zarówno w perspektywicznych jak i panoramicznych ujęciach. Fototapety przedstawiające sznur charakterystycznych dla Nowego Jorku żółtych taksówek czy widok przepięknie rozświetlonych w nocy wieżowców, mogą stanowić znakomitą propozycję do ozdoby nowocześnie urządzonego salonu lub sypialni.

Dużym uznaniem cieszą się fototapety miast utrzymane w wersji jednokolorowej lub dwukolorowej. Wzmożony kolor, odznaczający się na tle stonowanego otoczenia, powoduje doznanie trójwymiarowości. Decydując się na tego rodzaju fototapetę, warto pamiętać, że musi ona iść w parze z motywem przewodnim aranżacji wnętrza.

Źródło: http://demur.pl/