EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jak wygląda rynek pierwotny we Wrocławiu?

Kupno własnościowego mieszkania bądź domu to niezwykle ważny moment w życiu. Kupując nieruchomość myślimy o komforcie życia, bezpieczeństwie naszej rodziny. Propozycje z rynku pierwotnego zróżnicowane pod względem lokalizacji, stylu wykończenia i oczywiście ceny. Co oferuję deweloperzy z Wrocławia?

mieszkanie

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o rynek pierwotny Wrocław z pewnością sprosta oczekiwaniom zarówno osób młodych, które chcą kupić swoje pierwsze, małe mieszkanie, jak i bardziej wymagających poszukiwaczy apartamentów, ale też tych, którzy polują na wymarzony dom w okolicach granicy miasta. Deweloperzy aktualnie koncentrują się na następujących lokalizacjach – Śródmieście, Krzyki, Psie Pole, Fabryczna, ale też inne. Dla poszukiwaczy kawalerki najlepszym rozwiązaniem będę lokalizacje z dobrym dojazdem do rynku, bo te z pewnością będą mogły służyć jako inwestycja pod wynajem, kiedy nawet w późniejszym czasie zdecydujemy się zamienić nasze mieszkanko na większe – poszukuję nowych domów na sprzedaż wrocław. Z kolei dla par planujących wspólną przyszłość oraz rodzin z małymi dziećmi idealną opcją są wymienione atrakcyjne okolice – od Parku Południowego, w stronę Bielan. Decydując się na rynek pierwotny we Wrocław trzeba liczyć na koszty od 4,5 do 7 tys. zł za m2. Do tego musimy również doliczyć kilkanaście tys.

Przejdź na naszą stronę i czytaj również (http://www.malesapd.pl/?url=oferta/plyty-warstwowe) kolejne zajmujące treści na ten temat. W razie pewnych pytań chętnie rozwiążemy wszelkie Twoje powątpiewania.

zł jeżeli planujemy posiadać miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Jeśli interesując nas nowe domy na sprzedaż Wrocław gwarantuje dwie możliwości – budynki wolnostojące w osiedlu domków jednorodzinnych, jak i domy w zabudowie szeregowej. Te drugie są najczęściej mniejsze, lecz też często w pakiecie są ogródki i garaże. Idealnym rozwiązaniem może okazać się zakup domku szeregowego, ale w położeniu skrajnym. Wówczas w atrakcyjnej cenie możemy liczyć na więcej miejsca oraz intymności.

W przypadku jeśli chcesz znaleźć oprócz tego też inne pokrewne dane na omawiany temat, to więcej zobaczysz na portalu (http://www.megastyro.pl/), do którego odsyłacz jest tu.

Zaletą takich nieruchomości często jest przyjemne otoczenie dużej ilości zieleni. Warto zaznaczyć, iż wrocławskie osiedla domków gwarantują dobrą dostępność usług, nie brakuje także żłobków i szkół w bliskiej odległości od osiedli. Nowe domy na sprzedaż Wrocław proponuje najczęściej z metrażem 105 -150 m2. Ceny kształtują się na poziomie 390 – 600 tys. zł za tego typu nieruchomość (sprawdź pełną propozycję pod adresem).