studia

W każdym roku są trzy etapy. Jest miejsce dla dzieciństwa, dojrzewania i dorosłości. Na czym to polega i sprawdź, jaki jest teraz okres?

marina - Wnętrza
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Październik to czas w roku, gdy na studia wracają studenci. To również okres, gdy już naprawdę kończą się wakacje. Nawet, gdy przesunęliśmy sobie celebrowanie lata na wrzesień i wyjechaliśmy gdzieś w tym miesiącu, to już w październiku niestety musimy powrócić do rzeczywistości.

Jak można zostać geodetą?

geodezja wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Mierniczy przede wszystkim zajmuje się pomiarem powierzchni, a jego działalność jest konieczna przy wytyczaniu planów dróg,budów. Nieważne, w którym mieście działa geodeta wrocław czy inne miasto wymaga, aby umiał również dokonywać pomiarów pod wszystkie mechanizmy umieszczone pod ziemią. Każde pomiary muszą być precyzyjne i rzecz jasna, że niepodważalne, ponieważ każdy zapis geodety będzie zamieszczony w księdze wieczystej danej nieruchomości.

Żeby zostać rzeczoznawcą majątkowym trzeba przejść ciężką i długą drogę

listowna oferta o pracę
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby wykonywać pewne zawody należy mieć pozwolenie odpowiedniego ministerstwa. Do tych należy rzeczoznawca majątkowy, jaki aby działaś w zawodzie potrzebuje licencji i wpisania do krajowego rejestru przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Trudna profesja tłumacza przysięgłego

tłumaczenie
Zdawać by się mogło, że gruntowna znajomość jakiegoś języka – czy to od jego strony oficjalnej, czy w wyższym stopniu „slangowej”, będzie podstawą w przypadku zajęcia tłumacza. Co więcej musi on znać konteksty kulturowe, jakie gwarantują uchwycenie idiomów bądź bardziej miejscowych odmian języka.

Jak dostać się na studia architektoniczne?

plan-domu
Wiele osób marzy o studiach na kierunku architektonicznym. Projektowanie budynków czy wnętrz zdaje się być ogromnie interesującym i inspirującym zajęciem. Studia na tym kierunku cieszą się dużą popularnością.
Syndicate content