studia

W każdym roku są trzy etapy. Jest miejsce dla dzieciństwa, dojrzewania i dorosłości. Na czym to polega i sprawdź, jaki jest teraz okres?

marina - Wnętrza
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Miesiąc październik to czas w roku, gdy na studia wracają studenci. To również czas, gdy już definitywnie kończą się wakacje. Nawet, jak przesunęliśmy sobie celebrowanie lata na miesiąc wrzesień i wyjechaliśmy gdzieś w tym miesiącu, to już w październiku niestety musimy powrócić do realności.

Jak można zostać geodetą?

geodezja wrocław
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Geodeta głównie trudni się pomiarem powierzchni, a jego działalność jest niezbędna przy wytyczaniu zarysów autostrad,budów. Nieważne, w którym mieście działa geodeta wrocław czy inne miasto obliguje, by potrafił również dokonywać pomiaru pod wszystkie armatury montowane pod ziemią. Wszystkie pomiary muszą być precyzyjne i rzecz jasna, że miarodajne, dlatego, że każdy zapis mierniczego będzie zamieszczony w księdze wieczystej konkretnej nieruchomości.

Żeby zostać rzeczoznawcą majątkowym trzeba przejść ciężką i długą drogę

listowna oferta o pracę
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Żeby wykonywać pewne zawody należy posiadać zezwolenie właściwego ministerstwa. Do tych należy rzeczoznawca majątkowy, który aby wykonywać swój zawód wymaga licencji oraz wpisania do krajowego rejestru przez Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Trudna profesja tłumacza przysięgłego

tłumaczenie
Zdawać by się mogło, że gruntowna znajomość jakiegoś języka – czy to od jego strony oficjalnej, czy w wyższym stopniu „slangowej”, będzie podstawą w przypadku zajęcia tłumacza. Co więcej musi on znać konteksty kulturowe, jakie gwarantują uchwycenie idiomów bądź bardziej miejscowych odmian języka.

Jak dostać się na studia architektoniczne?

plan-domu
Wiele osób myśli o studiach na kierunku architektura. Projektowanie domów lub pomieszczeń zdaje się być bardzo interesującym i inspirującym zawodem. Studia architektoniczne cieszą się dużą popularnością.
Syndicate content