certyfikacja

Certyfikaty GOST-R

Certyfikacja gost
Certyfikat gost-r to dokument potwierdzające zgodność produkcji z wzorcami i nakazami Rosji. Certyfikacja gost tyczy się oczywiście produktów eksportowanych. Ten dokument potwierdza, że proces powstawania danego produktu zgadza się z normami technicznymi, bezpieczeństwa i innymi uwarunkowaniami nałożonymi przez państwo rosyjskie.

Ochrona przed promieniami słonecznymi, hałasem i włamaniem – czyli o szkłach produkowanych w Częstochowie

Okna z huty Guardian
Autor: Sonny Abesamis
Źródło: http://www.flickr.com
Częstochowa może pochwalić się nie tylko sanktuarium. To też tu działa jedna z najbardziej nowoczesnych odlewni na świecie. Huta Guardian została przeznaczona do użytku w 2002 roku. Nie bez powodu właśnie tutaj została założona rodzima filia tej międzynarodowej firmy. Dostrzeżono korzystne rozlokowanie miejscowości, w zasadzie na granicy Śląska z Opolszczyzną i ziemią łódzką, obecność kompetentnej kadry oraz możliwości dalszego rozwijania się.

Normy i certyfikaty gost – wszystko na temat

Certyfikacja gost
Ponad dwadzieścia lat temu nasz kraj uzyskał wywalczoną suwerenność. Parę lat potem przestały istnieć Związek Radziecki i UW. To bardzo istotne, gdyż jest on niezbędny w kontaktach handlowych z rosyjskimi biznesmenami. Jednakże obok komunikacji, należy wyrobić certyfikat Gost R
Syndicate content