budynku

Ile wynosi współczynnik "U" w przypadku zwykłych okien plastikowych oraz okien energooszędnych?

pcw
Autor: Sam Sherratt
Źródło: http://www.flickr.com
Jedna z czynności, jakie mogą być zrobione przy okazji kapitalnego remontu domu czy też mieszkania, może być zmiana stolarki okiennej. Doskonałe okna gwarantują ciszę i właściwą cyrkulację powietrza.

Czemu skuteczne wentylowanie mieszkań jest tak bardzo istotne?

Brama Tabal Techfence
Autor: Tabal
Źródło: Tabal
Dzisiaj coraz więcej czasu spędzamy w przeróżnych wnętrzach. Równolegle coraz częściej zwracamy uwagę na udoskonalenie warunków w nich istniejących.

Co jest niezłym rozwiązaniem w przypadku usterki kotła?

klimatyzatory
Źródło: http://e-link24.pl/
Ogrzewanie budynku przy pomocy kotła jest obecnie bardzo znanym rozwiązaniem, jednak nie znaczy to, że wybór danego kotła będzie prosty. Zazwyczaj nie wiemy o nich zbyt dużo, więc bodźcem decydującym często jest jego cena.

Dlaczego warto ocieplić garaż i jakich surowców do tej pracy użyć?

przedmioty
Źródło: pixabay.com
Warto ocieplić garaż, ponieważ niemiłe jest wsiadanie do zimnego samochodu w zimie. Mógłby on być także połączony z warsztatem, gdzie zazwyczaj majsterkujemy. Można ocieplić zarówno garaż murowany jak i ten blaszany.

Który fundament można zastosować pod altankę?

dom jednorodzinny
Autor: Robert Konieczny
Źródło: Sanitec KOŁO
Do konstrukcji tego fundamentu konieczne są wykonane z betonu bloczki, które muszą być równomiernie (co 1 metr) rozstawione na określonej powierzchni wybudowanego budynku.


Osoby, które pragną wybudować na działce drewniany domek, prawdopodobnie będą rozważać wykorzystanie fundamentu, który jest o wiele prostszy w zrobieniu od takich, które zalewa się betonową wylewką.

Czym a także kiedy docieplać zewnętrzne ściany domu?

ocieplanie budynków pianką
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Zależnie od termoizolacyjnych parametrów ścian, ich powierzchni a także rodzaju nagrzewania domku, z domku może uciekać ciepło warte parę tysięcy złotych każdego roku.

Inteligentne rozwiązania cieszą się wielką popularnością również w hotelach

wyposażenie hoteli
Dzisiejsze czasy cechuje niezwykle dynamiczny postęp. Nowoczesne technologie zdążyły już przeniknąć niemal każdą płaszczyznę ludzkiej egzystencji.

Różne akcesoria niezbędne z chwilą realizowania prac na zewnątrz domu

gruz
Autor: Blachy Pruszyński
Źródło: Blachy Pruszyński
Nowe domy najczęściej stawia się współcześnie nanieco większej posesji. Chociaż minęły już lata, gdy domy były stawiane na rozległych działkach, a współcześnie panuje większa moda na minimalizm, to oczywiście nawet na mniejszych posesjach można wyszukać miejsce na posadzenie jakiegoś drzewka czy też krzaczka ozdobnego lub żywopłotu.

Różne akcesoria pomocne w czasie realizowania prac na zewnątrz domu

Odzież BHP
Nowe domy zwykle stawiane są współcześnie nanieco większej posesji. Wprawdzie minęły już lata, kiedy domy były stawiane na ogromnych działkach, a współcześnie jest znowu moda na minimalizm, to oczywiście nawet na małych posesjach można znaleźć miejsce na zasadzenie jakiegoś drzewka czy krzaczka ozdobnego czy też żywopłotu.

Najistotniejszym elementem każdego mieszkania są drzwi

Drzwi zewnętrzne
Autor: Wonderlane
Gdy budujemy dom, mierzymy się z dużą ilością problemów.


Kwestii jakie elementy wystroju wybrać bywa całe mnóstwo. Realnym wszak wydaje się na wejście dobranie drzwi i to zarówno tych do wewnątrz, jak również zewnętrznych.
Syndicate content