pompa

Profesjonalne pompy próżniowe w wyposażeniu badawczym

laboratorium
Autor: per egevad
Źródło: http://www.flickr.com
Laboratorium to miejsce, które naturalnie musi być urządzone w fachowy sprzęt laboratoryjny, jaki umożliwi banalne i drobiazgowe przeprowadzenie rozlicznych badań i uzyskanie szczegółowych rezultatów. W laboratorium możemy odkryć naprawdę rozliczne wyposażenie, od pospolitych fiolek lub próbówek po pompy próżniowe.

Instalacje hydroforowe dostosowane do wysokich wymagań - sprawdź artykuł

Przekładnia awaryjna
Hydrofor to maszyna, jakie gwarantuje niezmienne ciśnienie wody w wodociągu. Składa się z kilku pomp, jakie są ze sobą połączone oraz paru innych części.

Jakie korzyści daje pompa ciepła i czy opłaca się w nią inwestować? Co trzeba o niej wiedzieć?

pompa cieplna
Autor: Studio Z500
Źródło: Studio Z500
Dobrze wiedzieć, że pompa ciepła to element dużego systemu. W jego skład wchodzą dolne źródło i instalacja grzewcza. Najlepszy efekt działania możemy uzyskać jedynie wtedy, kiedy wszystkie składowe części są właściwie dobrane oraz wykonane.

Jak funkcjonują zbiorniki hydroforowe i jaka jest ich zastosowanie?

zbiornik
Autor: HML NOSEWICZ
Źródło: http://www.hmlnosewicz.pl
Zbiorniki hydroforowe to niesłychanie praktyczne urządzenia, które mają ważkie znaczenie w naszym dziennym życiu. Ich kluczowym zadaniem jest dbanie o stosowne ciśnienie wody w sieci wodociągowej. Zbiorniki hydroforowe zbudowane są między innymi z pompy (albo wielu pomp), zaworów odcinających, zwrotnych oraz naturalnie zaworów bezpieczeństwa. Dodatkowo mają również zbiornik ciśnieniowy i presostat. Każda z tych części odgrywa określoną rolę i ma duży wpływ na prawidłowe działanie zbiorników hydroforowych.
Syndicate content