EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan
Browsing:

Tag: policja

Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą takich naszych rzeczy jak telefon czy mtb?

W obecnych czasach mamy rzeczywisty zalew niedrogich towarów z Azji. W tamtym regionie świata siła pracująca jest dużo mniej kosztowna niż w Europie. Na co dzień między innymi do Polski trafia tysiące nowych oraz tanich towarów.
Należy żałować, że posiadamy między innymi w należącym do nas kraju również odmienne zjawisko, tym razem trochę mniej przyjemne.

Łącznik w kilku urządzeniach

Kiedy patrzymy na jakieś urządzenie nie rozmyślamy o tym, jak jest ono skonstruowane. Nie prowadzimy rozmów na temat mechanizmów, jakie musiały zostać wykorzystane żeby dany sprzęt był sprawny. Patrzymy raczej na to jak dana rzecz się prezentuje, jakie ma wymiary i dopytujemy się o parametry techniczne. Instrukcja obsługi pomaga nam w ogarnięciu pracy na konkretnym urządzeniu, pozostałe informacje są nam niepotrzebne.

W jaki sposób funkcjonuje lustro weneckie? Jakim sposobem jest zbudowane?

Lustro Weneckie to wariant lustra, jaki ma na celu odbicie większej cząstki światła, i przepuszczenie jego małej ilości na pozostałą stronę. W taki sposób jednostka ludzka stojąca przed lustrem widzi swoje odbicie, a figura za zwierciadłem zauważa osobę przed nim.