ciepło

Taśmy typu paroprzepuszczalnego - najlepszy sposób na uszczelnianie okien!

budynek - odwzorowanie
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Zamontowanie okien bywa zadaniem, które najlepiej bywa pozostawić specjaliście. Nie znaczy to jednakże, że nie możemy zrobić tego zupełnie sami. Jak się okazuje dość często samo wstawienie okna nie jest problemem - o wiele gorzej już wychodzi sprawa wraz z jego uszczelnieniem.

Kto potrzebuje nagrzewnic powietrza?

biokominki
Autor:  Eurotherm
Źródło:  Eurotherm
W związku ze stosowanym paliwem można wyróżnic kilka rodzajów nagrzewnic. Stosuje się je do ogrzewania pomieszczeń wszędzie tam, gdzie inne sposoby zawiodły. Dowiedz się, kiedy nagrzewnice są używane. Co trzeba wiedzieć, by dobrze dobrać nagrzewnice.

Jaki wpływ na wygodę człowieka posiadają wynalazki techniczne? Czy będą czymś wyjątkowo pomocnym?

Toaleta
Autor: cleong
Źródło: http://www.flickr.com
Człowiek jest w stanie znaleźć wyjście z wielu sytuacji. Pomaga mu w tym na pewno bardzo zaawansowana technologia. Dzięki niej wytwarzane są różnorakiego rodzaju wynalazki, które posiadają wpływ choćby na ludzką wygodę.

Kto i dlaczego może chcieć pożyczyć kotłownię?

wynajem kotłowni
Autor: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio
Każdy człowiek słyszał, iż można by wypożyczyć jakiś pojazd, strój czy sprzęt narciarski. Nie wszystkie osoby wszakże pamiętają, iż można wypożyczyć niezwykle drogie profesjonalne sprzęty, które normalnej personie z pewnością nie kojarzą się z jakąś wypożyczalnią.

O jakich kwestiach pamiętać kupując promienniki podczerwieni? Jakiego rodzaju posiadają cechy?

Przykład otwartej przestrzeni pracy w biurze
Źródło: architekturawnetrz.pinger.pl
Wśród alternatywnych sposobów ogrzewania domów bardzo ciekawym rozwiązaniem wydają się elektryczne promienniki podczerwieni. To wygodne, zdrowie oraz ekologiczne rozwiązanie.


Przykład otwartej przestrzeni pracy w biurze
Źródło: architekturawnetrz.pinger.pl
Promienniki podczerwieni to Urządzenia, jakie przetwarzają energię elektryczną w ciepło w postaci promieniowania podczerwonego.

W jaki sposób zrobić ocieplenie mansardy? Ocieplenie dachu wełną mineralną

wykończenia
Autor: Josef Kocmid
Źródło: http://www.flickr.com
Prawidłowe ocieplenie dachu jak też ocieplenie mansardy ma równie ogromne znaczenie, jak odpowiednia izolacja cieplna ścian.


Przez źle zaizolowany dach może uciekać od 10 do aż 25% ciepłego powietrza.

Zastosowanie pomp ciepła w licznych dyscyplinach przemysłu.

przemysł
Autor: Jim Bowen
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zakwestionować tego, iż zastosowanie pomp ciepła w licznych dyscyplinach przemysłu bezpośrednio zależy od tego, co się robi, kiedy będzie pracować się i używa ego typu pomp. Same pompy ciepła to urządzenia jakie wymuszają przepływanie ciepła z terenu o niskiej temperaturze do terenów z wysoką temperaturą. Stricte wpływa na to energia mechaniczna. Tego typu pompy mają zastosowania w: zamrażarkach, przetwórstwie spożywczym, klimatyzacji pomieszczeń, chłodnictwie, czy w zagrzewaniu pomieszczeń ciepłem pobranym z powietrza.

Zima bywa stosunkowo ciężkim okresem, jeżeli chodzi o ogrzewanie - w szczególności jeżeli posiadamy dom jednorodzinny

Zawory
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele domów, szczególnie te z dala od miast, mają kotły. Do ogrzania całego domu często używa się węgiel


lub ekogroszek. Wiele kotłów w obecnych czasach ma nowe oprogramowania.

Posiadanie swojego mieszkania to najfajniejsza sprawa na świecie - posiadamy własne miejsce na ziemi z ogródkiem i kawałkiem zieleni

blok
Autor: art.widi
Źródło: art.widi
Mało istotne czy mamy dom czy mieszkanie - najistotniejsze wydaje się być to, że jest to nasza przystań, gdzie przychodzimy każdego dnia z biura i gdzie mamy możliwość odpocząć.

Kolektory solarne, czy warto? Zwróć uwagę na nasze propozycje!

kolektory słoneczne
Autor: OiMax
Źródło: http://www.flickr.com/
Coraz więcej właścicieli domów w naszym państwie decyduje się na solary. Jednakże czy w każdym wypadku taka inwestycja ma sens? Spróbujemy odpowiedzieć na to zapytanie. W pierwszym momencie kolektory słoneczne zdają się wspaniałym urządzeniem. Miast wydawać pieniądze na coraz to droższą energię z węgla oraz dodatkowo zatruwać środowisko, otrzymujemy bezpłatne ciepło ze słońca.
Syndicate content