pokój

Patrole saperskie - po co konkretnie są i czy są one w ogóle potrzebne?

budynki
Autor: Randy McRoberts
Źródło: http://www.flickr.com
Jak to bardzo dobrze wiemy nasz kraj przeszedł swoje, jeśli chodzi chociażby o bójki o samo terytorium. W obecne chwili jest u nas dość duży spokój, jednakże do tej pory istnieją na terenie Polski pozostałości z wcześniejszych bITew i to nie tylko te, co odnajdziemy w muzeum.

Okna w roli głównej

dekoracje
Autor: www.baby-shower.pl
Bywały gwiazdami kina. Najważniejszą rolę dostały w filmie „Okno na podwórze” Hitchcocka. Okna. Intrygują, umożliwiają kontakt ze światem. W związku z tym ważne jest, jak wyglądają. Nie bez powodu używa się sformułowania „okno na świat”. Przecież pierwszą rzeczą, jaką zazwyczaj robimy po przebudzeniu, jest zerknięcie na to co dzieje się na dworze. To właśnie od dobrego kadru - upiętej tkaniny czy gustownie dobranych lambrekinów - może zależeć czy dzień będzie udany.

Oświetlenie do łazienki, powinno wywoływać w nas dobre samopoczucie

lampa w salonie
Źródło: www.damnet.pl
Od światła oczekujemy magi ponieważ światło naturalne ma czarodziejską siłę tworzenia przestrzeni. Światło - krótkotrwałe, ale bardzo ważne tworzywo architektoniczne, powinno się zaplanować na etapie projektowania pomieszczeń. Planując oświetlenie do salonu należy postanowić, jakiej rangi zadania chcemy mu przekazać.

Czy opłaca się inwestować w ogrodzenie betonowe? Co w ten sposób zyskujemy?

komoda drewniania w pokoju
Autor: BobMacInnes
Źródło: http://www.flickr.com
Większość z nas przeprowadza się i wybiera dom jednorodzinny dlatego, że pragnie spokoju i nie chce znosić towarzystwa ludzi. W bloku wciąż napotykamy sąsiadów, a prywatności nie sposób zaznać.

Wielkoformatowe dekoracje ścienne odpowiednie do pokoju i jadalni

Fototapety do kuchni, panele
Autor: www.przyklejkopety.com.pl
Źródło: www.przyklejkopety.com.pl
Aranżując dom możemy mieć wrażenie, że czegoś w nim brakuje. Być może ściany zbyt puste, może brakuje koloru, charakteru. Jest na to metoda, bardzo dobrze spiszą się w takim wypadku fototapety do pokoju. Dobór mamy praktycznie duży jeżeli idzie o kolorystykę, wzorki, które możemy dostosować do każdego pokoju. Ważne, aby były zharmonizowane z umeblowaniem i charakterem pokoju.

Mamy szansę przemienić własny pokój za pomocą fototapety

Fototapeten 3d, Wohnzimmer
Autor: Fixar
Źródło: fixar.de
Obywatele ze znacznie większą odpowiedzialnością zabierają się do wykańczania wnętrza swojego domu, pragną żeby był on niepowtarzalny i żeby już od samiutkiego początku wyróżniał się czymś niecodziennym. Przez to właśnie znacznie częściej decydują się na kupienie różnego typu fototapet, które umieszczone w odpowiednim miejscu mają szansę zrobić naprawdę niesamowite rzeczy.

Drukowanie zdjęć na płótnie to wyjątkowo spopularyzowana usługa w ostatnich latach, taki dodatek może stać się idealną dekoracją do domu

drukowanie zdjęć
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu wyjątkowo powszechne jest drukowanie fotoobrazów na canvasie. Owe dekoracje są świetnym dodatkiem do pokojów i pozwalają stworzyć przyjemną atmosferę. Ich niezaprzeczalną zaletą jest koszt oraz wytrzymałość, a możliwości są właściwie nieskończone.

Kilka istotnych informacji o komodach, o czym trzeba pamiętać przy wyborze tego mebla.

komoda
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Pośród wielu bardzo praktycznych, a rzadziej obecnie używanych mebli w naszych domach i mieszkaniach można wyróżnić komody. Te właśnie meble od około trzystu lat są znane, bo z tamtego okresu pochodzą pierwsze zachowane egzemplarze. Popularność ich przede wszystkim się zaczęła z tego powodu, że posiadają szuflady, a co by nie mówić, to właśnie one są niezwykle wygodne i praktyczne.

Jak wyposażyć toaletę dla mamy z maleństwem?

dom z dużymi oknami
Źródło: flickr.com
Przewijanie malucha poza domem może stanowić dla rodziców nie lada kłopot. Zmiana pieluszki w miejscach takich jak na przykład restauracja czy centrum handlowe nie zawsze jest wygodna. Rozwiązaniem jest odpowiednie wyposażenie publicznej toalety.

Może czas na remont?

Remont budynku
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Czas remontów wiosną, rozkwita niczym liście na drzewach. Wiele osób odkłada naprawy, zmianę wystroju wnętrza w domu oraz pełne remonty mieszkania lub domu właśnie na czas, kiedy będzie ciepło. Wtedy wszystko robi się wygodniej i łatwiej, ponieważ można mieć nadzieję, że ewentualne malowane rzeczy będą szybciej wysychały i tym samym remont nie zajmie kilku tygodni.
Syndicate content