pokój

Patrole saperskie - po co konkretnie są i czy są one w ogóle potrzebne?

budynki
Autor: Randy McRoberts
Źródło: http://www.flickr.com
Jak bardzo dobrze wiemy nasz kraj przeszedł swoje, jeśli chodzi choćby o bójki o samo terytorium. Obecnie jest u nas dość duży spokój, jednakże nawet do tej pory istnieją w granicach naszego państwa pozostałości z wcześniejszych bITew i to nie jedynie te, co znajdziemy w muzeum.

Okna w roli głównej

dekoracje
Autor: www.baby-shower.pl
Bywały gwiazdami kina. Najważniejszą rolę dostały w filmie „Okno na podwórze” Hitchcocka. Okna. Budzą zainteresowanie, umożliwiają kontakt ze światem. Toteż istotne jest, jak wyglądają. Nie bez przyczyny używa się określenia „okno na świat”. Wszak pierwszą rzeczą, jaką zwykle robimy po przebudzeniu, jest spojrzenie na widok za oknem. To właśnie od pierwszego wrażenia - upiętej tkaniny czy gustownie dobranych lambrekinów - może zależeć czy dzień będzie udany.

Oświetlenie do łazienki, powinno wywoływać w nas dobre samopoczucie

lampa w salonie
Źródło: www.damnet.pl
Od oświetlenia oczekujemy czarów ponieważ światło naturalne ma czarodziejską możliwość kreowania przestrzeni. Światło - ulotne, ale bardzo istotne tworzywo architektoniczne, powinno się przemyśleć na etapie aranżowania pomieszczeń. Projektując oświetlenie do łazienki trzeba podjąć decyzję, jakiej wagi zadania pragniemy mu powierzyć.

Czy opłaca się inwestować w ogrodzenie betonowe? Co w ten sposób zyskujemy?

komoda drewniania w pokoju
Autor: BobMacInnes
Źródło: http://www.flickr.com
Większość z nas przeprowadza się i wybiera dom jednorodzinny dlatego, że chce spokoju oraz samotności. W bloku wciąż napotykamy sąsiadów, a prywatności nie ma praktycznie wcale.

Wielkoformatowe dekoracje ścienne odpowiednie do pokoju i jadalni

Fototapety do kuchni, panele
Autor: www.przyklejkopety.com.pl
Źródło: www.przyklejkopety.com.pl
Aranżując pokój możemy mieć wrażenie, że czegoś w nim brakuje. Być może ściany nazbyt puste, może trzeba barwy, ciekawego akcentu. Jest na to wyjście, doskonale sprawdzą się w takim wypadku fototapety do pokoju. Wybór mamy praktycznie duży jeśli idzie o barwę, deseń, które można dobrać do każdego pomieszczenia. Ważne, żeby były zgrane z wystrojem i stylem wnętrza.

Mamy szansę przemienić własny pokój za pomocą fototapety

Fototapeten 3d, Wohnzimmer
Autor: Fixar
Źródło: fixar.de
Ludzie z coraz większą świadomością zabierają się do aranżowania wnętrza własnego domu, chcą by okazał się on niepowtarzalny i by już od samego początku wyróżniał się czymś niecodziennym. Przez to właśnie coraz częściej decydują się na zamówienie różnego rodzaju fototapet, które zamontowane we właściwym miejscu mogą zdziałać na pewno niesamowite rzeczy.

Drukowanie zdjęć na płótnie to wyjątkowo spopularyzowana usługa w ostatnich latach, taki dodatek może stać się idealną dekoracją do domu

drukowanie zdjęć
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu niesłychanie powszechne jest drukowanie obrazów na płótnie. Takie ozdoby są świetnym dodatkiem do pokojów i pozwalają stworzyć przyjemną atmosferę. Ich niezaprzeczalną zaletą jest koszt oraz wytrzymałość, a możliwości są praktycznie nieskończone.

Kilka istotnych informacji o komodach, o czym trzeba pamiętać przy wyborze tego mebla.

komoda
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Pośród wielu praktycznych, a mniej używanych mebli w naszych mieszkaniach i domach można wyróżnić komody. Te właśnie meble znane są już od blisko trzystu lat, bo z tego właśnie okresu pochodzą pierwsze zachowane egzemplarze. Ich popularność przede wszystkim się zaczęła z tego powodu, że mają dużo szuflad, a co by nie mówić, to akurat one są niezwykle wygodne i praktyczne.

Jak wyposażyć toaletę dla mamy z maleństwem?

dom z dużymi oknami
Źródło: flickr.com
Przewijanie pociechy poza domem może być dla rodziców nie lada kłopotem. Zmiana pieluchy w miejscach takich jak na przykład restauracja czy centrum handlowe nie zawsze jest komfortowa. Rozwiązaniem jest odpowiednie wyposażenie publicznej toalety.

Może czas na remont?

Remont budynku
Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Czas remontów wiosną, rozkwita niczym liście na drzewach. Wiele osób odkłada naprawy, zmianę wystroju wnętrza w domu oraz pełne remonty mieszkania lub domu właśnie na czas, kiedy będzie ciepło. Wtedy wszystko robi się wygodniej i łatwiej, ponieważ można mieć nadzieję, że ewentualne malowane rzeczy będą szybciej wysychały i tym samym remont nie zajmie kilku tygodni.
Syndicate content