mieszkań

Fototapety w aranżacji wnętrz - przykładowe propozycje

szablony
Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Poszukujesz dekoracji ściennej, która ożywi Twoje pomieszczenie? Świetnym rozwiązaniem będzie fototapeta. Możesz wybrać czarno-białą fotografię bądź kolorowe krajobrazy przedstawiające urok natury. Oto garść inspiracji.


Fototapety czarno-białe


Fototapety czarno białe mają szerokie zastosowanie. Stonowana kolorystyka oraz różnorodność dostępnych wzorów sprawiają, iż takie fototapety rewelacyjnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych pomieszczeniach, a nawet modernistycznych loftach - wystarczy wybrać fototapetę w odpowiedniej stylistyce.

Zastanawiasz się jaka dekoracja będzie najodpowiedniejsza na zimę? Postaw na wełniane pledy , a także poduchy, a będzie ślicznie i funkcjonalnie

Funkcjonalność na balkonie
Bajeranckie mieszkanie? Niebanalna aranżacja wnętrz? Każdy pragnąłby żyć w miejscu, jakie jest urządzone w 100% zgodnie z oczekiwaniami danej osoby. Samodzielnie uda nam się tego typu projekt zrealizować, o ile w samej rzeczy będziemy do tego odpowiednio przygotowani.

Wybudowanie kominka oprócz jedynego w swoim rodzaju nastroju, to również pewne problemy.

vintage
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
Kominek to dla nas najlepszy symbol ciepła rodzinnego. Przy nim, niezwykle często w centralnej części salonu, domownicy spędzają najwięcej czasu.

Technologia LED jako doskonałe połączenie ergonomii z estetyką. Krótkie omówienie wybranych rodzai takiego oświetlenia

mieszkanie
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie ledowe jest obecnie naprawdę popularne. Właściciele nowego typu żarówek w dość prosty sposób mogą dużo zaoszczędzić, ponieważ płacą mniejsze rachunki za prąd. A producenci dbają również o to, by tego typu lampy były do kupienia w wielu przeróżnych modelach.

Nie masz pomysłu jak przerobić swoją sypialnię? Może w stylu z dalekiego wschodu?

Sypialnia w stylu japońskim
Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
Japonia to kraj orientalny i oryginalnej, bardzo dla nas innej kultury. Przenika ona do Polski w różnoraki sposób, trendy takie zauważyć można także w wykończeniu pomieszczeń. Dziś sypialnia w stylu japońskim.
Syndicate content