krajobraz

Fototapety w aranżacji wnętrz - czyli pomysł na to jak odnowić własne pomieszczenie

sypialnia
Autor: Janpol
Źródło: Janpol
Znudziło Ci się Twoje własne M? Najprawdopodobniej starczy dodać parę interesujących akcesoriów, a poczujesz się tam zdecydowanie lepiej. Szlagierem tego roku z całą pewnością jest aranżacja ścian. Niektórzy decydują się na przemalowanie pokoju w paski, inni nabywają nowatorskie obrazki, jeszcze inni z kolei wybierają kultowe fototapety, które całkowicie zmieniają image pokoju.

Rodzimy przemysł w latach komunizmu i tych obecnych - skrótowe studium porównawcze

fabryka
Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Reprezentanci pokolenia powojennego czasami trochę tęsknią za latami swoje młodości, gdy fabryki w ojczyźnie pracowały pełną parą. I łza się w oku kręci na samą myśl, ile z tych wytwórni zostało zlikwidowanych. Szczególnie górnicy mają sporo powodów do lamentowania. Pozyskiwanie węgla staje się coraz mniej opłacalne, więc kopalnie na Śląsku i jego sąsiedztwie przestają istnieć.

Odświeżanie czterech kątów. Dowiedz się więcej

podesty ruchome
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to idealny czas na przeprowadzenie w naszym domu porządnego remontu. Zazwyczaj potrzebę wielkich zmian w naszym wystroju czujemy w momencie, kiedy cała natura budzi się do życia. Wiosenne słoneczko nastraja nas odpowiednio do życia i daje nam dużo niezbędnej mocy. Ale zazwyczaj do wiosennego remontu zbieramy się jak sójki za morze i tak naprawdę za jakąkolwiek robotę zabieramy się dopiero latem.

Wrocław- najlepsze miasto na wakacje a także na firmową konferencję

wrocław
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jednym z najpopularniejszych kierunków podróży po kraju jest Wrocław. Co roku odwiedza go wielu turystów a także dostrzega jego wspaniały urok. Jeżeli zastanawiamy się nad tym, gdzie jechać na urlop, to miasto będzie dobrym wyborem. Wrocław to miasto, które jest bardzo malownicze a także pełne zabytków. Jego architektura zachwyca wielu turystów, nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Ilość interesujących atrakcji, jakie czekają na nas w tym mieście sprawia, iż Wrocław staje się świetnym miejscem na wakacje z rodziną lub wycieczki szkolne.
Syndicate content