krajobraz

Fototapety w aranżacji wnętrz - czyli pomysł na to jak odnowić własne pomieszczenie

sypialnia
Autor: Janpol
Źródło: Janpol
Znudziło Ci się Twoje własne M? Najprawdopodobniej starczy dodać parę przyciągających akcesoriów, a poczujesz się tam o wiele lepiej. Hitem tego sezonu z całą pewnością jest przystrajanie ścian. Niektórzy decydują się na odmalowanie pokoju w prążki, inni kupują krzykliwe obrazki, jeszcze inni z kolei wybierają kultowe fototapety, które całkowicie zmieniają image pokoju.

Rodzimy przemysł w latach komunizmu i tych obecnych - skrótowe studium porównawcze

fabryka
Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Reprezentanci pokolenia powojennego czasami trochę tęsknią za latami swoje młodości, gdy fabryki w ojczyźnie pracowały pełną parą. I łza się w oku kręci na samą myśl, ile z tych wytwórni zostało zlikwidowanych. Szczególnie górnicy mają sporo powodów do lamentowania. Pozyskiwanie węgla staje się coraz mniej opłacalne, więc kopalnie na Śląsku i jego sąsiedztwie przestają istnieć.

Odświeżanie czterech kątów. Dowiedz się więcej

podesty ruchome
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje to idealny czas na przeprowadzenie w naszym domu porządnego remontu. Zazwyczaj potrzebę wielkich zmian w naszym wystroju czujemy w momencie, kiedy cała natura budzi się do życia. Wiosenne słoneczko nastraja nas odpowiednio do życia i daje nam dużo niezbędnej mocy. Ale zazwyczaj do wiosennego remontu zbieramy się jak sójki za morze i tak naprawdę za jakąkolwiek robotę zabieramy się dopiero latem.

Wrocław- najlepsze miasto na wakacje a także na firmową konferencję

wrocław
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Jednym z najpopularniejszych kierunków podróży po Polsce jest Wrocław. Co roku odwiedza go wielu turystów a także dostrzega jego niesamowity urok. Kiedy rozmyślamy nad tym, gdzie wybrać się na urlop, to miasto będzie idealnym wyborem. Wrocław to miasto, które jest niezwykle malownicze a także pełne zabytków. Jego architektura wzbudza zachwyt wielu turystów, nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. Ilość wartych uwagi atrakcji, jakie czekają na nas w tym miejscu sprawia, iż Wrocław staje się doskonałym miejscem na wypoczynek z rodziną lub wycieczki szkolne.
Syndicate content